ÜRÜNLERİMİZ

 

Mormed’in 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip Alexndrite Lazer. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hemde uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

 

 

DIODE CARDINALE ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamış bir teknolojidir. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

 

 

 

Değişebilen başlık aparatı sayesinde artık kişiye özel HİJYENİK epilasyon uygulaması yapabileceksiniz. Farklı sistemi, Jelsiz ve Jiletsiz kullanım imkanı ile hem daha hijyenik uygulama yapabilecek hemde daha etkin sonuçlar alabileceksiniz.

 

 

Farklı cilt tiplerinde, ince tüyler ve koyu tenlerde çok daha etkin sonuçlar ve çok daha konforlu epilasyon imkanı sağlayan Alex Eis; kılı 3 boyutla tahrip edebilecek ve inanılmaz sonuçlar elde edeceksiniz.

MAGIC EIS foto epilasyon cihazı

 

Eis başlığı ile saniyede 20 atış yapabilen Dünya’nın en hızlı epilasyon sistemlerinden biri olan Magic EIS sayesinde artık 4 mevsim çok daha konforlu epilasyon imkanına sahipsiniz.

 

Phanes Laser sistemlerinin geliştirilmiş ve etkili epilasyon modları artırılmış epilasyon teknolojisi Magic Pulse ile daha konforlu ve daha güvenli uygulama yapabilirsiniz.

 

Hybrid teknolojisi sayesinde, 1064 nm. dalga boyu olan Nd:YAG modu sayesinde hemoglobin spesifikesi yüksek ve melanin spesifikesi düşük olan koyu tenlerde artık konforlu ve etkili epilasyon yapabilirsiniz.

 

TATOUAGE: Dövme silme işleminde geniş renk yelpazesine sahip başlık seçenekleri ile dövme silmede en başarılı lazerdir. Yeni geliştirilmiş ve enerjiyi eşit gönderen Q-switch lazerler dövme sil- dirme işleminde oldukça başarılıdır.

CİLT ESTETİĞİ

STRİVAK CİHAZI

 

Striaoff

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır.

HOP

 

Hydroxypeel

Her cilt tipine uygun cilt kırışıklıkları, ciltte oluşan lekelenmeler, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, ölü hücrelerin ciltten atılması, hiper pigmentasyon-akne-stria bakımlarında mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

AQUA PEELING CİHAZI

 

Aqua Peeling

Cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden,  ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

 

ECO HIFU

Odaklanmış ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız cilt ve yüz germe uygulaması yapabilen masaüstü ve kullanımı kolay. Ciltteki kollajen sentezini artırarak cilt yüzeyini yeniler ve kırışıklıkları azaltır.

BÖLGESEL İNCELME

 

SHAPE SCULPTURE

Shape Sculpture, en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil bir bölgesel incelme sistemidir. Özel olarak tasarlanmış 2-4 adet başlığı ile konforlu, sağlıklı ve etkin bir şekilde istenmeyen yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Shape Sculpture, yetkili merkezler tarafından kullanılan yaygın bir bölgesel incelme yöntemidir.

HOBRAZ

Hobraz; yeni nesil bölgesel incelme teknolojsi ile cildin altına etki ederek kollajen üretimini ve cilt dokusunu yeniden biçimlendirilmesini sağlar. Radyo Frekans dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını harekete geçirir ve uygulama yapılan bölgedeki yumuşak dokular harekete geçer. Böylelikle incelme ve cildin sıkılaşmasını sağlar.