LAZER TEKNOLOJİLERİ

 

Değişebilen başlık aparatı sayesinde artık kişiye özel HİJYENİK epilasyon uygulaması yapabileceksiniz. Farklı sistemi, Jelsiz ve Jiletsiz kullanım imkanı ile hem daha hijyenik uygulama yapabilecek hemde daha etkin sonuçlar alabileceksiniz.

 

 

Farklı cilt tiplerinde, ince tüyler ve koyu tenlerde çok daha etkin sonuçlar ve çok daha konforlu epilasyon imkanı sağlayan Alex Eis; kılı 3 boyutla tahrip edebilecek ve inanılmaz sonuçlar elde edeceksiniz.

 

SPT ile daha etkili ve verimli sonuçlar elde etmek için her bir atışı milisaniyeler içerisinde 20 eşit parçaya bölebilme özelliği ile kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi verebilmektedir.

 

Phanes Laser sistemlerinin geliştirilmiş ve etkili epilasyon modları artırılmış epilasyon teknolojisi Magic Pulse ile daha konforlu ve daha güvenli uygulama yapabilirsiniz.

 

Hybrid teknolojisi sayesinde, 1064 nm. dalga boyu olan Nd:YAG modu sayesinde hemoglobin spesifikesi yüksek ve melanin spesifikesi düşük olan koyu tenlerde artık konforlu ve etkili epilasyon yapabilirsiniz.

 

Epilasyon teknolojilerinde devrim yaratan ALEX SYSTEM’i dünyanın en etkili epilasyon sistemi yapan özel teknolojisi sayesinde daha güvenilir, daha etkili ve özgürce atışlar yaparak sınırları ortadan kaldırıyoruz.

CİLT ESTETİĞİ

 

Striaoff

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır.

 

Hydroxypeel

Her cilt tipine uygun cilt kırışıklıkları, ciltte oluşan lekelenmeler, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, ölü hücrelerin ciltten atılması, hiper pigmentasyon-akne-stria bakımlarında mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Aqua Peeling

Cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden,  ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

 

ECO HIFU

Odaklanmış ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız cilt ve yüz germe uygulaması yapabilen masaüstü ve kullanımı kolay. Ciltteki kollajen sentezini artırarak cilt yüzeyini yeniler ve kırışıklıkları azaltır.

 

Foam Terapi

Atmosferden elde edilen doğal oksijeni, cildin tazelenmesi, sıkılaşması ve daha pürüzsüz, canlı ve berrak olmasını yardımcı olmaktadır.

 

VAKUMLU FRAKSİYONEL RADYO FREKANS

Radyo dalgalarının fraksiyonel lazer tekniği baz alınarak cilt yüzeyine etki etmeden direkt cilt altına ulaşabilen bir teknolojidir.

BÖLGESEL İNCELME

 

Kriolipoliz

Kriolipoliz, çevre dokulara hasar vermeden vücudumuzda istenmeyen yağ hücrelerini dondurarak yağların parçalanarak yok olmasını sağlar.

 

KRIOSHOCK

Krioshock 3 farklı sistemi tek bir cihazda toplayan ve bölgesel zayıflama, selülit tedavisi; cilt sarkmalarına toparlanmasında etkin rol oynamaktadır.

 

Shape Sculpture

Shape Sculpture, en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil bir bölgesel incelme sistemidir. Özel olarak tasarlanmış 2-4 adet başlığı ile konforlu, sağlıklı ve etkin bir şekilde istenmeyen yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Shape Sculpture, yetkili merkezler tarafından kullanılan yaygın bir bölgesel incelme yöntemidir.