HIZLI, SAĞLIKLI VE KONTROLLÜ BÖLGESEL İNCELME TEKNOLOJİSİ

Vücudun istenmeyen bölgelerinde oluşan yağ hücrelerini non-invasiv bir şekilde dondurarak işlevsiz hale getirmektedir. İşlevini yitiren yağ hücreleri parçalanarak lenfatik yollardan atılmaktadır. Bu işlem hızlı, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde tamamlanarak bölgesel incelme gerçekleşmektedir.

Shape Sculpture, en son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil bir bölgesel incelme sistemidir. Özel olarak tasarlanmış 2-4 adet başlığı ile konforlu, sağlıklı ve etkin bir şekilde istenmeyen yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Shape Sculpture, yetkili merkezler tarafından kullanılan yaygın bir bölgesel incelme yöntemidir.

 

BÖLGESEL

İNCELMENiN

BİR NUMARASI

 

FORM SCULPTURE uygulamasına vücutta problemli bölge tespit edilerek başlanır. Tespit edilen bölgenin vücut analizi yapılır, bölgeye özel hazırlanmış epidermisi (derinin dış yüzeyi) koruyan mendillerden konur. Cihazın vakum başlığı bölgeye yerleştirilir, yaklaşık 30 dk ortalama -5 /-10 derecede dondurarak yağ hücre yıkımı gerçekleştirilir.

Uygulama esnasında herhangi bir acı duyulmaz ve non-invaziv bir işlemdir. Günlük yaşantınızı etkilemeden kadın, erkek herkese uygulanabilen bir işlemdir. Uygulama alanları; Karın (alt)-Karın (üst), basen, kollar, kalça, sırt, baldır, bel gibi bölgelerinde uygulanabilmektedir.