NASIL SAHİP OLABİLİRİM

Satın Almak İstİyorum

Banka Kredisi

Mormed Group’ un anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla bütçenize uygun kredi kullanarak Phanes Laser sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Nakit

Phanes Laser teknolojilerine sahip olmak için nakit ödeme yaparak ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek cihazın mümkün olabilecek en avantajlı fiyat çalışması yapılarak satış uzmanlarımız aracalığı ile size özel teklif hazırlanmaktadır.

Leasing

Dünyanın en etkili lazer sistemleri olan Phanes Laser teknolojilerine sahip olmanızı sizler için daha da kolaylaştırdık. Profesyonel satış uzmanlarımızla ihtiyacınız olan sistemi belirledikten sonra sizin bütçenize uygun Mormed Group’un anlaşmalı olduğu Leasing kuruluşları yardımıyla cihaz sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın bünyesinde sizin için özel hazırlayacağımız farklı teklifler ve ödeme imkanlarından da yararlanarak Phanes Laser sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kİralamak İstİyorum

Kiralama

Dünyanın en geliştirilmiş ve en etkili lazer teknolojileri olan Phanes Laser cihazlarını satın almak yerine kısa yada uzun dönem kiralayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Sizin için belirleyeceğimiz özel kiralama seçenekleri ile epilasyon sektöründe bir adım daha öne çıkabilir ve özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Rent & Sale

Mormed Group’ un sizler için hazırladığı Rent & Sale opsiyonu ile Phanes Laser cihazlarını önce deneyebilir ve daha sonra dilerseniz de satın alabilirsiniz. Kısa yada uzun dönem kiraladığınız cihazları memnun kaldığınız takdirde satın almak isterseniz; kiralamış olduğunuz zaman periyotlarını cihaz fiyatından düşerek herhangi bir kayıp yaşamadan büyük avantaj sağlayabilirsiniz.