AVANTAJLARIMIZ

FİNANS

Dünyanın en etkili ve en hızlı lazer teknolojileri olan Phanes Laser cihazlarına sahip olmanızı sizler için kolaylaştırdık. Dilerseniz banka kredisi kullanabilir yada Mormed’ in sizlere sunduğu kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Satın almadan önce Phanes Laser teknolojisi ile tanışmak istersenizde Mormed’ in “Rent & Sale” opsiyonu ile önce cihazlarımızı kiralayabilir daha sonra memnun kalırsanız cihazlarımıza sahip olabilirsiniz. Satın almaya karar verdiğinizde ise kiraladığınız zaman periyotlarını cihazın toplam ücretinden düşerek hem büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız hemde büyük bir tecrübe kazanmış olacaksınız.

KARİYER

Sizde lazer dünyasına yeni soluklar katan Mormed ailesine katılmak ister misiniz? Bizi dünyanın her noktasında temsil edebilirsiniz. Dünyanın en etkili ve en gelişmiş lazer sistemleri olan Phanes Laser teknolojilerinin kendi ülkenizde distribütörü olabilirsiniz. Dilerseniz dünyanın farklı şehirlerinde satışlar yaparak ekibimizin daimi bir parçası da olabilirsiniz. Ekibi ile bütünleşen, hedefleri net, kararlı, açık iletişim ve şeffaflığa inanan Mormed ailesine katılmak için lütfen aşağıdaki e-mail’e CV ve taleplerinizi gönderin. İnsan Kaynakları departmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

info@mormed.com.tr

EĞİTİM

Eğer estetik sektörüne yeni adım atıyorsanız yada lazer epilasyon hakkında daha fazla bilgi ve deneyim kazanmak istiyorsanız Mormed Akademi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Mormed olarak multi teknolojik ve kalite sahibi ürünlerimizi size sunarken diğer yandan ise sizin branşınızda uzman birer estetiysen olmanıza yardımcı oluyoruz.

Mormed ailesi olarak biz inanıyoruz ki; profesyonel bir eğitim ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir zorluk yoktur.

TEKNİK SERVİS

Satış sonrası desteğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Mormed Teknik en geç 48 saat içinde tüm teknik ve destek hizmetlerini vermeyi garanti etmektedir. Dünyanın en etkili ve yüksek teknoloji sahibi olan Phanes Lasers üklemizde 2 yıl ve uluslararası arenada 1 yıl garanti kapsamındadır. Dilerseniz hem ulusal hemde uluslararası garanti süresini sizin için ek olarak 1–3 ve 5 yıl periyotlarda uzatabiliyoruz. En büyük gideriniz olan başlık maliyetlerinizi size sunacağımız avantajlı seçeneklerle 1 yıl boyunca fiyatlarını sabitleyebilirsiniz. Böylelikle sizde sarf maliyetlerinizi düşünmeden kusursuz çalışmaya devam edebilirsiniz.