ALEX PLUS

DÜNYA’NIN EN ETKİLİ 3 BOYUTLU PULSE’LI EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

SOĞUK HAVA ÜFLEMELİ ALEX PLUS SYSTEM

soğuk hava üflemeli Alex plus epilasyon

 

 

ALEX PLUS’ın kişiye özel başlık aparatı sayesinde sarf maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Bu şekilde büyük avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri mutluluğu ve bağlılığı sağlayabilirsiniz.

 

İnce tüy ve koyu tenler için Pulse'lı ışıma teknolojisini geliştirdik. Kılı yukarıdan ve 3 boyutla tahrip eder ve çok daha etkili ve kesin sonuçlar alabilirsiniz.

 

Alex Plus teknolojisi devrim yaratı. Pulse'lı ışıma teknolojisi, 3 boyutlu sistemi, soğuk hava üflemesi ve düşük sarf maliyeti ile tüm ihtiyaçları karşılar. Kişiye özel başlık aparatı ile hijyenik uygulamar sağlar. Alex Plus ile kaliteniz ve müşteri memnuniyetiniz artacaktır.

 

Güvenlik modları artırılmış sistemi ile kısa süreli uygulama yapabilirsiniz.

TEKNOLOJİ

ALEX PLUS Sistemi diğer epilasyon teknolojilerinden farklı ve etkin kılan en büyük özellik; kılı 3 boyutuyla tamamen tahrip edebilmesidir.

ALEX PLUS'da kullanılan 610-1200 nm. aralığında değişebilen dalga boyu ve Pulse’lı ışıma teknolojisi sayesinde, kılı derinlemesine tahrip edebilme özelliği ile Dünyanın en etkili epilasyon teknolojisidir.

alpus plus dalga boyu

Değişebilen başlık aparatı sayesinde artık kişiye özel HİJYENİK epilasyon uygulaması yapabileceksiniz. Farklı sistemi, Jelsiz ve Jiletsiz kullanım imkanı ile hem daha hijyenik uygulama yapabilecek hemde daha etkin sonuçlar alabileceksiniz.

Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak amacıyla geliştirilmiş entegre soğuk hava sistemi ile çok daha konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

 

NEDEN ALEX PLUS?

  • Entegre soğuk hava sistemiyle konforlu epilasyon
  • Pulse’lı ışıma teknolojisi ile koyu tenlerde ve ince tüylerde etkin sonuç
  • 8cm² başlık büyüklüğü ile kısa süreli uygulama
  • Kişiye özel başlık aparatı ile HİJYENİK epilasyon
  • 610-1200 nm. dalga boyu aralığında etkili sonuç
  • Düşük sarf maliyeti
  • 8” dokunmatik ekran
  • Akne ve Cilt yenileme başlığı (opsiyonel)
  • Atış sayısı kısıtlaması olmadan özgürce atış yapma olanağı
  • 2 yıl garanti süresi

Kişiye özel başlık aparatları sayesinde sarf maliyetlerinizi minimuma indirerek büyük avantaj elde edebilirsiniz.

HİJYEN

ALEX PLUS ile teknoloji devrimin yanında hijyen sorunlarını da ortadan kaldırdık. Kişiye özel başlık aparatlarıyla çok daha HİJYENİK lazer epilasyon imkanı sunuyoruz. ALEX PLUS ile kendinizi çok daha özel hissedeceksiniz...

 

 

DIODE CARDINALE

Diode laser

MAGIC EIS

MAGIC EIS foto epilasyon cihazı