Phanes Laser’ in geliştirdiği yeni Alex Eis ile hem Pulse’ lı ışıma teknolojisini hemde extra soğutmalı başlığı ile Seri Atım Teknolojisi sistemini bir arada kullanabileceksiniz. Phanes Laser, iki farklı sistemi tek bir cihazda birleştirerek kullanımı kolay, etkili ve konforlu bir epilasyon yapabilmeniz için Alex Eis’i geliştirdi.

Farklı cilt tiplerinde, ince tüyler ve koyu tenlerde çok daha etkin sonuçlar ve çok daha konforlu epilasyon imkanı sağlayan Alex Eis; kılı 3 boyutla tahrip edebilecek ve inanılmaz sonuçlar elde edeceksiniz.

Hızlandırılmış epilasyon modu olan IHR sistemiyle ise seri atışlar atarak zamana meydan okuyabileceksiniz. Geliştirilmiş Eis başlığı ile extra soğutma sayesinde epilasyon konforunun hazzını teninizde hissedeceksiniz.

2 farklı epilasyon sistemini tek bir cihazda kullanabilecek aynı zamanda da her cilt tipinde rahatlıkla 4 mevsim uygulama yapabileceksiniz.

ALEX EIS, Phanes Laser tarafından geliştirilmiş ve en son teknoloji kullanılarak tasarlanmış iki farklı epilasyon sistemini size bir arada kullanma imkanı sunuyor.

3 Boyutlu epilasyon yapabileceğiniz Pulse’lı ışıma sistemi ve extra soğutmalı başlığı ile acısız ve yanma riskleri minimuma indirilmiş Seri Atım Teknolojisi sistemi ile epilasyonda farklı bir boyuta geçeceksiniz.

ALEX EIS’ te kullanılan 610-1200 nm. aralığında değişebilen dalga boyu, Pulse’lı ışıma ve özel seri atım teknolojisi sayesinde kılı derinlemesine tahrip edebileceksiniz. Farklı başlık opsiyonları ile 2 farklı epilasyon sistemini Alex Eis’ te bir arada kullanabileceksiniz.

Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak için geliştirilmiş hem soğuk hava sistemini hemde extra soğutmalı başlık seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.