LAZER EPİLASYON CİHAZLARI

 

Mormed’in 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip Alexndrite Lazer. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hemde uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

Alexandrite Lazer; 755nm dalga boyuna sahiptir. Kılın köküne direk odaklanarak kalıcı olarak kılı yok etme yöntemi ile kozmetik alanda epilasyon için kullanılmaktadır.

 

 

DIODE CARDINALE ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamış bir teknolojidir. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

 

ALEX PLUS Sistemi diğer epilasyon teknolojilerinden farklı ve etkin kılan en büyük özellik; kılı 3 boyutuyla tamamen tahrip edebilmesidir.

ALEX PLUS ’de kullanılan 610-1200 nm. aralığında değişebilen dalga boyu ve Pulse’lı ışıma teknolojisi sayesinde, kılı derinlemesine tahrip edebilme özelliği ile Dünyanın en etkili epilasyon teknolojisidir.

 

ALEX EIS, Phanes Laser tarafından geliştirilmiş ve en son teknoloji kullanılarak tasarlanmış iki farklı epilasyon sistemini size bir arada kullanma imkanı sunuyor.

Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak için geliştirilmiş hem soğuk hava sistemini hemde extra soğutmalı başlık seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

 

 

“610-1200nm.” dalga boyu aralığına sahip geliştirilmiş ALEX SYSTEM size bildiğiniz tüm epilasyon sistemlerini unutturacak güce sahip.

Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak amacıyla geliştirilmiş entegre “soğuk hava sistemi ” ile acısız ve etkili epilasyon yapabileceksiniz.

 

SPT özelliği ile ciltte oluşabilecek yanma riskelerini de ortadan kaldırdık.

Geliştirdiğimiz Square Pulse Technology ile her bir atışı milisaniyeler içerisinde 20 eşit darbeye bölebilen Magic Eis; kıl köküne gerektiği kadar ve doğru enerjiyi verebilen Dünya’nın en hızlı epilasyon teknolojisidir.

 

Phanes Laser sistemlerinin geliştirilmiş ve etkili epilasyon modları artırılmış epilasyon teknolojisi Magic Pulse ile daha konforlu ve daha güvenli uygulama yapabilirsiniz.

Özel kare atım teknolojisi ile saniyede 20 atış atabilen Dünya’nın en hızlı epilasyon sistemi sayesinde artık 4 mevsim uygulama yapabilirsiniz.

 

 

Red Shine Hybrid ile ilk defa 3 farklı dalga boyunu tek bir cihazda kullanabilirsiniz.

Phanes Laser, farklı ve geliştirmiş teknolojiye sahip Red Shine Hybrid ile size Alexandrite dalga boyu olan 755 nm, Diode dalga boyu olan 808 nm ve Nd YAG dalga boyu olan 1064 nm dalga boylarını tek bir cihazda toplamayı başarmıştır.