TATOUAGE İLE KALİTELİ VE GÜVENLİ DÖVME SİLME
blank

  Geliştirilmiş ve enerjiyi eşit aralıklarla dağıtan Q-Switched Nd:YAG lazerler, farklı cilt tonlarında, farklı uygulamalarda kullanılmaktadırlar. Gerçekten başarılı bir dövme silme işlemi için birçok rengi kapsayan ve yeterli enerjisi olan Q-Switch Nd: YAG lazerler gerekmektedir. Tatouage’ın çeşitli dalga boyları size başarılı ve kolay bir dövme silme işlemi yapmanızı sağlayacaktır.

  Q-Switch Nd: 532nm. dalga boyu ile kırmızı, turuncu ve sarı renkleri, YAG 1064 nm. dalga boyu ile siyah ve mavi renkteki dövmeleri silme işlemi yapabilirsiniz. 755nm yeşil renkli dövmeleri silebilir, 1320nm ile Karbonpeeling yapabilirsiniz. Tatouage, dövme silme işleminin yanı sıra; kaş kontürü ve dudak kontürü silme, karbon peeling ile leke uygulamaları ve cilt gençleştirme, gözenek küçültme olanaklarını da sunuyor.

blank

TATOUAGE: Dövme silme işleminde geniş renk yelpazesine sahip başlık seçenekleri ile dövme silmede en başarılı lazerdir. Yeni geliştirilmiş ve enerjiyi eşit gönderen Q-switch lazerler dövme sil-dirme işleminde oldukça başarılıdır.
 

4 farklı başlığı ile yüzeysel lekelerden cilt problemle-rine kadar etkin bir tedavi olanağı sunar. 532, 755, 1064 ve 1320nm’deki farklı dalga boylarıyla yüksek kalitede lazer ışınları üretir. Q-Switch lazer boya par-çacıklarını hedef alır ve dövmenin rengine uygun dal-ga boyu belirlenerek uygulama yapılır.

  Q-Switch lazer sadece dövme boyasını hedef alır ve ışınlar sayesinde dövme boyaları tarafından hapsedilir. Siyah renk boyalar ışığı içinde en çok hapseden renktir. Lazerler sadece boyayı hedef al-dığı için ten rengi farketmeksizin birçok cilt tipinde güvenle kullanılabilir.

blank

DÖVME SİLME & KARBON PEELING

blank
blank

Tatouage Dövme Silme Cihazı ve Makinesi

  İnsanlığın eski çağlarından beri dövme yapıldığı biliniyor ancak silinmesi ile ilgili işlemler çok yeni. Bugün en sık başvurulan dövme silme yöntemi, 15-20 yıl kadar önce geliştirilen, lazer dövme silme cihazı ile yapılan uygulamalardır.

  Dövme silme makinesi ile silme işleminde, lazerin yaptığı şey, boya pigmentlerinin kırılma işlemini hızlandırmaktır. Daha küçük parçalara ayrılan pigmentlerin, vücuttan atma işini, yine akyuvarlar ve karaciğer yapacaktır.

  Lazer ile silme işleminin ne kadar süreceğini etkileyen birkaç önemli parametre vardır. Bunlar; Dövmenin boyutu, ne zaman yapıldığı, uygulandıkları derinlik, dövmenin rengi, kişinin ten rengi vb. faktörler. Lazerle dövme sildirme uygulaması sonrasında dövme figürünün görülememesi, mevcut yazının okunamaması, figür temasının seçilememesi başarı kriteridir. Başarılı uygulamalar ile dövmenin görülmesine sebep olan boya maddesi parçalanmış ve vücuttan atılmıştır. Boya maddesinin kaybıyla dövmenin görünebilirliği ortadan kalkar. Cihazlarımız iki yıl garantilidir.