PORTATİF KULLANIMI İLE KUSURSUZ LAZER EPİLASYON
blank

  Diode teknolojisindeki bilgi ve tecrübemizi Red Shein Fein ile kusursuzlaştırdık. Şık tasarımı ve zarif hatları görsel zevkinize hitap ederken küçük ve taşınabilir olmasıda size pratik kullanım imkanı tanır.

 

  Geliştirilmiş güvenlik sistemi ile daha güvenli kullanım imkanı ve 3 farklı Dalga Boyu sayesinde çok daha etkili kıl kökü tahribatı elde edebilirsiniz.

 

  Red Shine Fein’ın avantajlı maliyeti, ergonomik tasarımı ve 3 farklı Dalga Boyu teknolojisi sayesinde müşterilerinize vereceğiniz kaliteli hizmet ile işletmenizin prestijini artırabilirsiniz.

Avantajlı maliyeti ve ergonomik teknolojisi ile işletmenizin hizmet kalitesini artırın.

Red Shine Fein Lazer Epilasyon Teknolojisi

  İnsan doğasının gereği olarak çocukluğun son evresinde çıkmaya başlayan ve ergenlikten itibaren istenmeyen bir görüntü halini alan koltuk altı, bacak, kol, yüzün bazı bölümleri ve bikini bölgesi kılları pek çok kişi için bir sorundur. Zira bu tüylerden tamamen kurtulmak adına doğru bir adım atılmazsa neredeyse yaşlılık dönemine kadar bu tüyler çıkmaya devam eder. Bu süreçte kişinin kıl yapısına göre ya da kılları yok etmekte kullandığı yönteme göre değişmektedir.Bu işlemde geleneksel olarak cımbız, jilet, ağda gibi yöntemler kullanılıyor ki bu yöntemler de tüylerden kısa süreli olarak kurtulmaya olanak veriyor. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kalıcı olarak istenmeyen tüylerden kurtulabilmek mümkün oluyor.

  Lazer epilasyon, belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir. Bu bakımdan olumsuzlukların, istenmeyen durumlar yaşanmasının da önüne geçilebilir. Kişinin kıl kökünün gücü, lazer epilasyonun uygulandığı cihazın dalga boyu, etkisi, uygulayıcının uzmanlığı gibi pek çok etken lazer epilasyondan alacağımız olumlu sonucu etkileyecektir. Işığın, enerjinin tam olarak verildiği alandaki kıl kökleri zayıflar, bir sonraki seans zamanına kıllar çok daha zayıf, cansız olarak çıkmaya başlar. 2-3 seans sonrasında ise lazer epilasyonun etkisi çok daha net olarak gözle görülür.

Hibrit epilasyon cihazı bu tedavi ve uygulama da çok başarılıdır. Hibrit epilasyon cihazı ileri düzey teknoloji ile üretilmektedir. Hibrit lazer fiyatları kullanılan işletmenin tarifesine göre değişmektedir.