DÜNYA’NIN EN HIZLI ÖZEL KARE ATIŞ TEKNOLOJİSİ İLE

4 MEVSİM EPİLASYON

Magic Pulse

  MORMED tarafından geliştirilmiş ve etkili epilasyon modları artırılmış epilasyon teknolojisi Magic Pulse daha konforlu ve daha güvenli uygulama yapmanızı sağlar.

 

 

  Magic Pulse, arttırılmış danışan güvenliği ve minimuma indirilmiş uygulama süresi ile birçok cilt tipinde etkili ve rahatlıkla uygulama yapabileceğiniz epilasyon teknolojisidir. Kesintisiz çalışabilme özelliği ile epilasyon uygulamalarınızda siz mola vermeden Magic Pulse’da mola vermez.

 

  

  Özel kare atım teknolojisi ile saniyede 10 atış yapabilen en hızlı epilasyon sistemi sayesinde artık 4 mevsim uygulama yapabilirsiniz.

HIZLI, ETKİLİ VE EKONOMİK
EPİLASYON TEKNOLOJİSİ
Siz mola vermeden Magic Pulse asla mola vermez.
blank
blank
NEDEN MAGİC PULSE ?
  • 5 cm² uygulama alanı
  • 610-1200nm dalga boyu aralığı
  • Kare Atım Teknolojisi
  • 4 mevsim konforlu epilasyon
  • Kısa süreli epilasyon uygulaması
  • Çok düşük sarf maliyeti
  • 8” dokunmatik ekran
  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneği
  • Kolay kullanım
TEKNOLOJİ

  Geliştirilmiş en yeni +SHR sistemine sahip olan Magic Pulse saniyede 10 atış yapabilme özelliği ile hızlı ve güvenlir bir teknolojidir.

  +SHR ile hissedilen aci seviyesini minimuma düşürken yan etkilerden uzak, kolay uygulanabilir ve etkili epilasyon imkanı sunar.

Magic Pulse Lazer Epilasyon Cihazı ve Makinesi

  Magic Pulse lazer epilasyon kendine özgü ileri teknolojisi ile hızlı ve etkili bir deneyim sunmasının yanı sıra ekonomik olması ilede işletmenize tasarruf sağlayacaktır. Kare atım sistemi ile saniyeler içerisinde defalarca atış yaparak seans sürelerini azaltacak ve uygulama konforunu artırırken hem size hemde müşterilerinize zaman kazandıracaktır. Magic pulse system ile müşteri potföyünüzü genişletebilirsiniz.

  Magic lazer cihazı ile uygulama yaptıranlar tarafından işletmelere iletilen geri dönüşlere göre memnuniyet oranı bir hayli fazladır. Epilasyon konforunu acısız ve ağrısız olarak bu son teknoloji ürünü cihazla sunabilirsiniz.

  İnce tüylerde dahi etkili olması ve 4 mevsim kullanılabilirliği onu ayrıcalıklı bir konuma taşımaktadır. Ce sertifikalı cihazımızı alan müşterilerimiz iki yıl garantiden yararlanmaktadır. Satış sonrası sertifika programımızda etkili bir eğitim veriyoruz ve eğitim sonunda sertifikanızı hazırlayarak sizlere veriyoruz. Profesyonel bir kullanım olanağı sağlıyoruz.