MAGIC PRO ÜST DÜZEY MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Magic Pro

  Kreatif üretim anlayışımızı ve inovasyon temelli yenilikçi yaklaşımımızı Magic PRO ile taçlandırdık. Portatif tasarımı ile daha işlevsel kullanım imkanı sunuyoruz. 600-1200nm Dalga Boyu aralığı ile hızlı,etkili ve konforlu foto epilasyon uygulama imkanı sağlar.

 

  Özel kare atım teknolojisiyle milisaniyeler içerisinde doğru orantıdaki enerjiyi kıl köküne kanalize ederek etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. 5cm² uygulama alanına sahip özel soğutma başlığı ile acı hissini en aza indirgeyerek çok daha hızlı ve konforlu uygulama yapabilirsiniz.

 

  Türkçe ve İngilizce dil seçeneği ergonomik kullanım imkanı sunarken geniş dokunmatik ekranda bu deneyimi kolaylaştırmaktadır.

Kreatif ve inovasyon temelli yeni nesil IPL teknolojisi

ipl lazer epilasyon cihazı

Ipl Lazer cihazları arasında mormed group’un geliştirdiği özgün ve ileri düzey teklonojili Magic Pro işletmeniz için ideal ve çekici bir hizmettir.

Foto Epilasyon (IPL) Nedir?

Vücutta saçlar, kirpikler ve kaşlar haricinde çıkan tüyler, kıllar çok da istenmez. Bu istenmeyen tüylerden kurtulmak için de ağda, tıraş, tüy dökücü kremler gibi geçici, epilasyon teknikleri gibi kalıcı etkileri olan yöntemler kullanılıyor. Günümüzde ister kadın isterse erkek olsun istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak için epilasyon tercih ediliyor. Bu amaçla uygulanan foto epilasyon, yani IPL (Intense Pulsed Light) terapisi yaklaşımı da çok başarılı çözümler sağlayabilmektedir. Ipl lazer epilasyon, yani ışık kullanılarak yapılan epilasyon cildin daha kısa sürede, daha konforlu şekilde tüylerden kurtulmasını sağlarken yumuşak bir his vermektedir.

Foto epilasyon da, çevredeki cildi tahrip etmeden kontrollü ışık flaşları tedavi edilen cildin alanına girer ve kıl follikülleri tarafından emilerek kökleri tahrip eder. Uygulama sürecinde oluşan ısı tüyleri ve yeniden büyüme potansiyeli gösteren kökleri hedefleyerek yok etmeyi amaçlar. ipl lazer epilasyon cihazı esnekliği sayesinde vücutta epilasyon uygulamasının zor olduğu sırt, omuzlar, karın ve bacaklarda da işlem kolaylığı ve başarı şansı artar, daha geniş alanlar kısa sürede etkilenebilir.

Foto epilasyon erkeklere, kadınlara ve 15 yaşın üzerindeki gençlere yapılabilir. Foto epilasyon işlemi kişinin kıl rengine, kıl yoğunluğuna ve uygulama yapılacak bölgeye göre özelleştirilmiştir. Siyah, kahverengi ve kırmızı renkli kıllar foto epilasyon ile yok edilebilir.