YENİ NESİL ALEXANDRITE LAZER

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ ÜRETİM ALEXANDRITE 755nm DALGA BOYUNA SAHİP LAZER EPİLASYON CİHAZI

blank

 Mormed’in 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip Alexndrite Lazer. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hem de uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

 

 Alexandrite Lazer; 755nm dalga boyuna sahiptir. Kılın köküne direk odaklanarak kalıcı olarak kılı yok etme yöntemi ile kozmetik alanda epilasyon için kullanılmaktadır.

 

 Bu dalga boyu kılın kökünde bulunan pigment tarafından emilerek kıl kökü tahribatı gerçekleştirir. Kıl kökü 62 °C ısıya ulaştığında kıl kökü tahrip olur. Ilex; Alexandrite ile milisaniyeler içinde bu ısıya ulaşıp kalıcı olarak epilasyon uygulaması yapmanıza olanak sağlar.

 

 Soğuk hava sistemi cihaza entegre edildiği için ekstra soğutucu gaz masrafı yoktur. Ilex;Alexandrite Lazer epilasyon cihazı ile daha kısa sürede daha hızlı daha konforlu işlem yapma imkanına sahipsiniz.

ALEXANDRITE 755nm
Maliyetinizi düşürün, kazancınızı artırır!

DÜŞÜK MALİYET
100 Hz’e çıkabilme özelliği sayesinde benzerlerinden neredeyse %100 daha hızlıdır. Çok kısa sürede işlem yapmanıza olanak sağlar. 20 milyona kadar garanti vermekle birlikte ortalama 50 milyona kadar çıkan atış yapabilme imkanı sunar.

blank

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişye uygulama yapma imkanı sağlar.
• 100 joule kadar çıkan enerji ayarı ile daha hızlı ve daha etkili epilasyon imkanı sağlar.

• Kullanımı kolay geniş dokunmatik ekran avantajı sunar.
• Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunur.
• Uygulayıcı dostudur.
• Ergonomik başlık tasarımı ile kolay kullanım sağlar.

Alexandrite Epilasyon Cihazı

 Ilex Alexandrite üç boyutlu ipl teknolojisi çok hızlı uygulama süresi ile bir çok cilt tipine uygun olmasıyla işletmeniz için avantajlı bir cihazdır. Alexandrite lazer makinesi değişebilen başlık aparatı ile hijyenik bir uygulama sunmaktadır. Alexandrite epilasyon cihazı entegre soğuk hava sistemiyle konforlu bir deneyim sağlar. Alexandrite epilasyon 2 yıl garanti ile birlikte gelmektedir.

Düşük sarf maliyeti, Konforlu ve etkili uygulama ile kullanım kolaylığı. Yüksek kalite uygun maliyet Mormed Group.