KEYİFLİ, ETKİLİ, KONFORLU VE BENZERSİZ LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Diode Cardinale epilasyonda aranılan etkili, konforlu ve kolay kullanımda ilk akla gelendir.

blank

  MORMED’in geliştirdiği DIODE CARDINALE gözle görülür etki sunmaktadır. Özel üretilmiş ekstra soğutmalı başlığı ile konforlu epilasyon yapma imkanı sunmakta olan DIODE CARDINALE müşteri memnuniyetini artırır.

  DIODE CARDINALE ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamıştır. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

 

  808nm dalga boyuna sahip olan DIODE CARDINALE daha derindeki kıllara inerek etkili işlem yapmanızı sağlar. Ekstra ergonomik başlığı ile yoğun danışanı olan kliniklere uzmanın işini kolaylaştırması ile hem kullanıcı hemde danışan memnuniyetini arttırmaktadır.

Başlık ömrünün uzun olması sayesinde işletmenizin sarf giderlerini asgari seviyeye düşürür.

808 nm DALGA BOYU DIODE LAZER

Hafif başlığı ile güçlü etki.

HAFİF VE ERGONOMİK BAŞLIK İLE KULLANIMI KOLAY EPİLASYON

• 10 Hz’e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı ve kısa sürede daha fazla kişiye uygulama yapma imkanı.
• 100 joule kadar çıkan atış gücü ile daha kalıcı işlem yapma imkanı.
• Geniş ekranı ile tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz; anlaşlır yeni tip yazılım, Türkçe ve İngilizce kullanım dilseçeneği ile sizinle aynı dili konuşur.

blank

DIODE CARDINALE ile birçok cilt ve kıl tipine uygun parametreler ile etki edebilirsiniz.

DIODE CARDINALE hızlı çalışması ve hafif başlığı ile uygulayıcıyı zorlamadan danışana daha acısız ve etkili epilasyon yapma imkanı tanıyarak, danışan memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

Diode Lazer Epilasyon

 Diode Cardinale barındırdığı diyot teknolojisi ile etkili bir lazer epilasyon sistemidir. Diode lazer epilasyon makinesi ile bir çok cilt ve kıl tipine göre uygulama yapılabilir. Diyot lazer epilasyon işletmenize ivme kazandıracak bir üne sahiptir.

Diod epilasyon cihazı üstün uygulama yetenekleri ile seans sürelerini düşürecek ve müşteri memnuniyetini de artıracaktır.

Sizde kalite den yana tercih yapın pişman olmayın. Tecrübe ve uzmanlıkla ürettiğimiz tüm cihazlarımız donanım ve işletim olarak dayanıklılık testlerinden geçmektedir.