DÜNYA’NIN EN ETKİLİ 3 BOYUTLU PULSE’LI EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Alex Plus

  MORMED’in en son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ALEX PLUS 610-1200 nm. aralığındaki dalga boyu ile Dünya’nın en etkili epilasyon teknolojisidir.

 Eski nesil foto epilasyon teknolojilerinde koyu tende epilasyon yapmak neredeyse mümkün değil iken geliştirilmiş Alex Eis cihazı ile koyu tende ve hatta ince tüylerde dahi başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  ALEX PLUS sistemi diğer epilasyon teknolojilerinden farklı ve etkin kılan en büyük özelliği; 3 boyutlu teknolojisiyle kılı tamamen tahrip edebilmesidir. Değişebilen başlık aparatı sayesinde artık kişiye özel HİJYENİK epilasyon uygulaması yapabileceksiniz. Jelsiz kullanım imkanı ile hem daha hijyenik uygulama yapabilecek hemde daha etkili sonuçlar alabileceksiniz.

  Cildi korumak ve epilasyon konforunu artırmak amacıyla geliştirilmiş entegre soğuk hava sistemi ile çok daha konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

  ALEX PLUS’ın kişiye özel başlık aparatı sayesinde sarf maliyetlerinizi minimuma indirerek büyük avantaj elde edebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

Güvenlik modları artırılmış ALEX PLUS sistemi ile hızlı, konforlu ve etkili uygulama yapabilirsiniz.

NEDEN ALEX PLUS ?

  • Entegre soğuk hava sistemiyle konforlu epilasyon
  • Başlık büyüklüğü ile kısa süreli uygulama
  • Kişiye özel başlık aparatı ile HİJYENİK epilasyon
  • 610-1200 nm. dalga boyu aralığında etkili sonuç
  • Koyu tenlerde ve ince tüylerde etkin sonuç
  • Düşük sarf maliyeti
  • 8”inç dokunmatik Türkçe ve İngilizce dil seçeneği
  • 2 yıl garanti süresi (Sarf hariç)

TEKNİK ÖZELLİKLER

Dalga Boyu  >>>  610-1200 nm
Güç Kaynağı  >>>  2000 W
Ebat  >>>  40cm x 45cm x 95cm
Soğutma Sistemi >>>  Su ve Hava
Voltaj >>>  220V / 50 Hz
Çalışma Sistemi >>>  Pulse’lı veya tek tek
Çalışma Aralığı >>>  10/50j / cm²
Ağırlık >>>  64 KG
Ekran >>>  8’’ inç Dokunmatik Ekran
Renk >>>  Beyaz (Opsiyonel diğer Renkler)

Alex Plus Lazer

Alex plus lazer epilasyon makinesi üstün ve ileri düzey geliştirilmiş sistemi ile güçlü ve etkili bir uygulama sunmaktadır. Bu 3 boyutlu epilasyon cihazı teknolojisi ile epilasyon yaptıranlar farkını hissederek dile getirmektedir. Alex Lazer fiyatları ile de bütçeniz de tasarruf yapmanızı sağlayacak.

Sizde bu eşsiz teknolojiyi işletmenizin bünyesine katarak hem siz hem de müşterileriniz bu teknolojinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.