Lazer Epilasyon Cihazları ve Makinesi

Lazer Epilasyon Cihazları

 

 Mormed Group yenilikçi ve ileri görüşlü üretim anlayışı ve üst düzey teknoloji yatırımları ile lazer epilasyon cihazları üretimine yeni bir soluk kazandırmıştır. Öncelikli amacımız etkili ve konforlu uygulamaları sunabilecek ve aynı zamanda uygulama hızı ile de hem işletmelere hem de müşterilere zaman kazandıracak teknolojilere hayat vermektir.

İstediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi almak için alttaki ürünlerin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Teknolojileri ;

Alex Eis – Pulseli Lazer Epilasyon Cihazı

Alex Plus3 Boyutlu Lazer Epilasyon Cihazı

Diode CardinaleDiyot Lazer Epilasyon Cihazı

Ilex AlexandriteLazer Epilasyon Cihazı

Magic EisBuz Lazer Epilasyon Cihazı

Magic Proipl Lazer Epilasyon Cihazı

Magic PulseLazer Epilasyon Cihazı

Red Shine Fein Hibrit Lazer Epilasyon Cihazı

Red Shine Hybrid Hibrit Lazer Epilasyon Cihazı

TatouageLazerle Dövme Silme Cihazı ve Makinesi

 

Epilasyon Makinesi

 Profesyonel lazer epilasyon makinesi üretirken hem kalite hem de işletmelerin mali bütçe ve imkanlarına yönelikte opsiyonlar sunuyoruz.

Lazer Cihazı

 Bünyemizde üretilen Lazer cihazı bir anda başka cihazlar kopya edilerek değil tamamen özgün ve yerli sermaye ile her aşaması bilgi ve tecrübemizle yıllara dayanan deneyim ve uzmanlığın yansıması olarak sizlere sunulmaktadır.

Lazer Teknolojileri

 Bilgi ve teknoloji çağında gerek mikro gerekse nano teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tüm bu gelişmeleri uzman ve tecrübeli mühendis, teknisyen ve tüm birimlerimizdeki kalifiye personelimiz ile birlikte ar-ge ve ür-ge süreçlerine yansıtarak lazer teknolojileri konusunda ülkemizde sektöre liderlik yapıyoruz.

 Kaliteli ve son teknoloji ile hayat bulan, etkili ve konforlu lazer epilasyon cihazları işletmenize değer katacak. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok işletme ile hali hazırda çalışmaya devam ediyoruz. Satış sonrası hizmet ve desteklerimiz ile de hizmetimizin kalitesini sonuna kadar sizlere ulaştırıyoruz.

 Cihazlarımızı ister satın alın ister kiralayın. Kiraladığınız cihazı daha sonra satın almak isterseniz, ödediğiniz kira tutarını cihaz bedelinden düşüyoruz bu şekil de cihaza sahip olabilirsiniz.

 Bünyemizde sadece lazer epilasyon teknolojileri değil aynı zamanda bölgesel zayıflama ve incelme cihazları, cilt ve vücut analiz cihazları, cilt bakım cihazları ile bir solisyon çeşidi de bulunmaktadır.

Niyetimiz size sadece cihaz satmak değil işletmenizi büyütmenize de yardımcı olmaktır. Binlerce olumlu referans ile sizi de aramızda görmek isteriz.

Mormed Group İşletmenizin Çözüm Ortağı …