KRIOSHOCK

KRIOSHOCK

Şok dalga tedavisinde kullanılan; hızladırılmış hava kullanarak özel başlıklar sayesinde vücudun istenilen bölgesinde rahatlıkla uygulana bilen cilt sarkmalarında, cilt kırışıklıklarında ve selülit tedavilerinde başarılı sonuç elde edilebilmektedir.

Electropration ile vücuttaki kas onarımı sağlamak, kan dolaşımını düzlenleyen ve metabolizmayı hızlandırmada yardımcı faktör rolü oynar. Bölgesel Zayıflamada ve cildin toparlanıp yeniden sağlıklı görümüne kavuşmasında başarılı bir uygulama yöntemdir.

Kriolipoliz ile istenmeyen bölgede ki yağ hücrelerini kristalize ederek dondurup daha sonrasında derinin çöpçü hücreleri olarak adlandırılan nakrofajlar tarafından sindirilir ve lenfatik yollarla vücut dışına atılır.  Yüksek basınçlı şok uygulaması ile uygulama bölgesinde ki kan dolaşımı artırılarak bölgede ki dokuların rejinerasyonunu sağlar. Elektroprosyon ile elektrik akımı sayesinde metabolizma hızlandırılarak sağlıklı ve kontrollü şekilde bölgesel incelme ve cilt toparlanması gerçekleşmektedir.