YENİ NESİL ALEXANDRITE LAZER

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ ÜRETİM ALEXANDRITE 755nm

DALGA BOYUNA SAHİP LAZER EPİLASYON CİHAZI

 

 

 

 

 

Mormed’in 2019 yılında üretimini tamamladığı ilk yerli üretim 755nm dalga boyuna sahip Alexndrite Lazer. Yüksek performans’lı güvenli ve etkin kullanımı ile hem maliyet hemde uygulama anlamında beklenilen en iyi sonuçların alınması için üretilmiştir.

Alexandrite Lazer; 755nm dalga boyuna sahiptir. Kılın köküne direk odaklanarak kalıcı olarak kılı yok etme yöntemi ile kozmetik alanda epilasyon için kullanılmaktadır.

Bu dalga boyu kılın kökünde bulunan pigment tarafından emilerek kıl kökü tahribatı gerçekleştirir. Kıl kökü 62 °C ısıya ulaştığında kıl kökü tahrip olur. Ilex Alexandrite ile milisaniyeler içinde bu ısıya ulaşıp kalıcı olarak epilasyon uygulaması yapmanıza olanak sağlar.

Soğuk hava sistemi cihaza entegre edildiği için ekstra soğutucu gaz masrafı yoktur. Ilex Alexandrite Lazer epilasyon cihazı ile daha kısa sürede daha hızlı daha konforlu işlem yapma imkanına sahipsiniz.

Masraflarınız Kazancınız Olsun!

ALEXANDRITE 755nm

DÜŞÜK MALİYET

10 Hz e kadar çıkabilme özelliği sayesinde muadillerinden %100’e varan daha fazla hızlıdır. Çok kısa sürede işlem yapmanıza olanak sağlar. 20 milyona kadar garanti vermekle birlikte ortalama 50 milyona kadar özgürce atış yapabilme imkanı.

  • 10 Hz e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişye uygulama yapma imkanı sağlar.
  • 100 joule kadar çıkan enerji ayarı ile daha hızlı ve daha etkili epilasyon imkanı sağlar.
  • Kullanımı kolay geniş dokunmatik ekran
  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneği
  • Uygulayıcı dostu
  • Ergonomik başlık tasarımı

 

755 nm LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

SOĞUK HAVA ÜFLEMELİ

LAMBA ROD MASRAFI YOK

SU SOĞUTMA SİSTEMİ

UZUN KULLANIM ÖMRÜ