CİLT BAKIM SİSTEMLERİNDE İNOVATİF YENİLİK

Hydroxypeel cilt bakım cihazı

Hydroxy Peel 9in1 aqua peeling, jetpeeling ve mekanikpeeling teknolojilerini kullanan kaliteli ve etkili bir sistemdir. Hydroxy Peel yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma bakım işlemlerinin kombine edildiği non-invaziv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde kolayca ulaşmanızı sağlayan yeni, teknolojik bir cihazdır.  

Hydroxypeel ile biz ne yapıyoruz ?

Bütünüyle cilde bakım yaparak sizleri; geniş veya tıkalı gözenek problemlerinden, siyah nokta ve aknelerden, cilt tonu düzensizliğinden, sebum dengesizliğinden, cilt kuruluğundan, İnce çizgi ve kırışıklıklardan, sivilce ve lekelerden, cilt elastikiyeti kaybından, kurtarmaya yardımcı olur. 

aqua peeling

 

A - AHA Hydrafacial Solition

Glikolik asit (AHA) soyucu özelliği ile cildi ölü hücrelerden arındırarak pürüzsüzleştirir. Aynı zamanda canlı ve parlak cilde kavuşmayı sağlar. Yaşlanma belirtilerini azaltır, akne ve akne izlerini giderilmesine yardımcı olur. Ciltte su tutucu ve nemlendirici etkisi ile birlikte soyucu nemlendirici olarak nitelendirilir. 

B -  BHA Salicylic Acid Cleansing Solition

Yağlı ciltler ve T bölgesi için kullanılır. Salisilik asit (BHA) soyucu özelliği ile cildi tahriş etmeden arındırır. Sebum salınımını dengeleyerek, yağlı ciltlerdeki problemin azalmasında yardımcı olur. 

C - PHA Hydrafacial Solition

AHA PHA ve BHA işlemlerin sonrası uygulanarak bitkisel ekstrat karışımının cilt altına emilimini sağlar. Sekiz çeşit bitkisel karışımdan oluşmaktadır. Özel formülü sayesinde cildi yumuşatır, yatıştırır ve derinlemesine nemlendirir. 

D - Cleanser

AHA, BHA, Essence işlemleri sonrası sistemden geçirilerek sistem tüpleri içindeki kalıntıların temizlenmesine ve aktif sistem temizliğine yardımcı olur. 

Aqua Peeling; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

  • Gözenek temizliği
  • Siyah noktarın giderilmesi
  • Gözenek sıkılaştırma
  • Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme 

 

 

 

 

 

STRIAOFF CİLT ÇATLAK ONARIM SİSTEMİNİ, STRIA VAKUM BAŞLIKLARI İLE KULLANMA İMKANI SUNUYOR!

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır. Stria’lar genel olarak beyaz ve kırmızı olarak iki tiptir ve onlar gerçekte çok can sıkıcıdır.

DERMABRAZYON

Dermabrazyon uygulaması epidermisde olan, ölü hücrelerin bulunduğu katmanı soyar ve cilt tonunu, dokusunu yeniler. Bu işlem cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olan dermabrazyon uygulaması hem hızlı ve konforlu bir uygulama hem de ince çizgi ve kırışıklıkları azaltılmasını sağlar. 

LIFTING

Cerrahi bir uygulama olmayan Lifting, gevşemiş ve sarkmış yüz kaslarını sıkılaştırır. İşlem esnasında kaslar istemsizce hareket eder ve bu şekilde cilt gerilir. Yüzün tüm kaslarını harekete geçirir. Böylece yüz kasları sıkılaşır ve kırışıklıklar onarılır. 

yüz germe kas

ULTRASONIC PEELING

Etkin cilt soyma yöntemi: Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin gözeneklerinin derinliklerindeki yabancı maddelerden, bakterilerden, toksitlerden kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar. 

scrubble

SPREY

Sprey işlemi kolay ve etkilidir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu işlem hızlı ve konforludur. Cilt tespitini yaptıktan sonra cildin ihtiyacını karşılayacak tonik veya serumu bütün gözeneklere kolaylıkla yayılmasını sağlar. 

JETPEELING

Esnek ve değişken cildimiz yaş ilerledikçe, güneşin zararlı etkileri, yanlış beslenme, sigara tüketimi ve kullanılan hatalı kozmetik ürünlerden dolayı cilt hücrelerimiz yıpranır, incelir ve kırışır. Jetpeeling uygulamasıyla birlikte cildimizin ihtiyaç duyduğu oksijeni, cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlıyoruz. Bu işlem cildin yağ salgılamasını dengeliyor. Uygulanan bölgenin metabolizmasını hızlandırıyor ve cilde biriken toksinlerden arınmasını sağlıyor. 

LED TERAPİ

Led Terapi uygulaması cildin iyileşme süresini hızlandırır. 4 Mevsim sorunsuz bir şekilde uygulanabilir ve tüm cilt tiplerine uygun bir tedavi yöntemidir. Cilt bakım uygulamasından sonra cildin tahriş gören yerlerine Led terapi uygulaması ile iyileşmesine ve sakinleşmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle hassas ciltlerde etkili bir yöntemdir.