CİLT BAKIM SİSTEMLERİNDE YENİ BİR BAKIŞ AÇISI

Hydroxy Peel 9in1 aqua peeling, jetpeeling ve mekanikpeeling teknolojilerini kullanan kaliteli ve etkili bir sistem dir. Hydroxy Peel yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma, bakım işlemlerinin kombine edildiği non-invaziv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan yeni, teknolojik bir cihazdır. 

Her cilt tipine uygun cilt kırışıklıkları, ciltte oluşan lekelenmeler, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, ölü hücrelerin ciltten atılması, hiper pigmentasyon-akne-stria bakımlarında mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

AQUA PEELING PRO

 

SOLÜSYONLAR

A - AHA Hydrafacial Solition - Tüm cilt tipleri için

B - Salicylic Acid Clasyfying Solition - Yağlı, karma ve akne eğimli ciltler için

C - Hydrafacial Solition - Nemlendirme ve besleme

D - Cleanser - System Cleansing Solition

Aqua Peeling; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden, ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama yumuşatıcı ve tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

  • Gözenek temizliği
  • Siyah noktaların giderilmesi
  • Cilt parazitlerinin uzaklaştırılması
  • Gözenek sıkılaştırma
  • Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme

 

 

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır. Stria’lar genel olarak beyaz ve kırmızı olarak iki tiptir ve onlar gerçekte çok can sıkıcıdır.

STRIAOFF CİLT ÇATLAK ONARIM SİSTEMİNİ, STRIA VAKUM BAŞLIKLARI İLE KULLANMA İMKANI SUNUYOR!

DERMABRAZYON

Dermabrazyon uygulaması epidermisde olan, ölü hücrelerin bulunduğu katmanı soyar ve cilt tonunu, dokusunu yeniler. Bu işlem cildin daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun olan dermabrazyon uygulaması hem hızlı ve konforlu bir uygulama hem de ince çizgi ve kırışıklıkları azaltılmasını sağlar. 

LIFTING

Cerrahi bir uygulama olmayan Lifting, gevşemiş ve sarkmış yüz kaslarını sıkılaştırır. İşlem esnasında kaslar istemsizce hareket eder ve bu şekilde cilt gerilir. Yüzün tüm kaslarını harekete geçirir. Böylece yüz kasları sıkılaşır ve kırışıklıklar onarılır. 

ULTRASONIC PEELING

Etkin cilt soyma yöntemi: Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin gözeneklerinin derinliklerindeki yabancı maddelerden, bakterilerden, toksitlerden kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar. 

YÜKSEK FREKANS

Farklı cam başlıkları ile temizleme işlemi sonrası sakinleştirici ve sıkılaştırıcı olarak kullanılır. Ciltteki ölü tabakaların uzaklaştırılmasını sağlar. Dezenfekte etkisi ile akneli ciltler için faydalıdır. Kızarıklık sonrası acıyı azaltır.

OKSİJEN SPREY

Oksijen Sprey işlemi kolay ve etkilidir. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu işlem hızlı ve konforludur. Cilt tespitini yaptıktan sonra cildin ihtiyacını karşılayacak tonik veya serumu bütün gözeneklere kolaylıkla yayılmasını sağlar. 

JETPEELING

Esnek ve değişken cildimiz yaş ilerledikçe, güneşin zararlı etkileri, yanlış beslenme, sigara tüketimi ve kullanılan hatalı kozmetik ürünlerden dolayı cilt hücrelerimiz yıpranır, incelir ve kırışır. Jetpeeling uygulamasıyla birlikte cildimizin ihtiyaç duyduğu oksijeni, cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlıyoruz. Bu işlem cildin yağ salgılamasını dengeliyor. Uygulanan bölgenin metabolizmasını hızlandırıyor ve cilde biriken toksinlerden arınmasını sağlıyor. 

LED TERAPİ

Led Terapi uygulaması cildin iyileşme süresini hızlandırır. 4 Mevsim sorunsuz bir şekilde uygulanabilir ve tüm cilt tiplerine uygun bir tedavi yöntemidir. Cilt bakım uygulamasından sonra cildin tahriş gören yerlerine Led terapi uygulaması ile iyileşmesine ve sakinleşmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle hassas ciltlerde etkili bir yöntemdir. 

Mavi Işık Etkisi:

  • Aşırı hassas ciltlerde mavi ışık cildin yatıştırılmasına etkili olur

Kırmızı Işık Etkisi:

  • Cildin Kolajen üretimini çoğullaştırır ve gözenekleri sıklaştırır.

Yeşil Işık Etkisi:

  • Karma Cilt tiplerinde cildi sakinleştirir. Yeşil ışık aynı zamanda ciltte bulunan melanın üretimini engeller.