BÖLGESEL İNCELME TEKNOLOJİSİ

Daha düzgün daha pürüzsüz bir vücuda sahip olmak HOBRAZ ile mümkün.

 

 

 

 

 

Hobraz; yeni nesil bölgesel incelme teknolojsi ile cildin altına etki ederek kollajen üretimini ve cilt dokusunu yeniden biçimlendirilmesini sağlar. Radyo Frekans dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını harekete geçirir ve uygulama yapılan bölgedeki yumuşak dokular harekete geçer. Böylelikle incelme ve cildin sıkılaşmasını sağlar.

Lifting uygulaması, aşırı mimik kullanımı sonucu, güneşin ciltteki etkileri gibi nedenlerle ortaya çıkan yumuşak doku sarkmalarını ve kırışıklığı önleyen bir yöntemdir. Ağız, boyun, çene, yanak ve alın bölgesinde bulunan ana kaslarınızı egzersiz yapar gibi çalıştırıp buradaki kasların gerdirilmesini ve kasların güçlenmesini sağlar. Yüz ve çene bölgesinde yeniden yapılanma olur. Yeniden canlı ve genç bir görünüm kazandırır.

Tripolar ve Multipolar Radyo Frekans başlıkları ile konforlu bölgesel incelme uygulamaları yapma imkanına sahipsiniz.

RADYO FREKANS TEKNOLOJİSİ SARKMAYI

ENGELLER, İNCELTİR VE SIKILAŞTIRIR

Tripolar 3 kutuplu radyofrekans yöntemidir. Derinin yağ dokusunu ve alt katmanlarını ısısını yükselterek yağ hücrelerinin küçülmesini sağlar. Bipolar radyofrekansa göre cildin daha derinine inebilmektedir. Cildin yağ dokusuna etki eden teknolojidir.

Radyofrekans hem yüz hemde vücut bölgesinde kullanılmaktadır. Deri altında bulunan elastin, kollajen ve hücre dışındaki protein liflerini ısıtır. Sıcaklık artışı ile birlikte kollajen lifleri kalınlaşır ve doku kalitesinde artış meydana gelir. Radyo dalgaları vücuttaki sodyum, potasyum, kalsyum ve magnezyumu harakete geçirerek enerjiyi açığa çıkarır ve ısı ile birlikte kollajen sıkılaşması sağlanır.

Yaşla ve yanlış belenmeyle alakalı hacmi büyüyen yağ tabakası cildin dış görünümünde portakal kabuğu görünümü oluşur. HOBRAZ ile çok kısa sürede daha düzgün daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün.

Liftingde 2 başlıklı eloktrot kullanılır. Bu 2 elektrot arasında kalan kas lifleri haraket etmiş olur. Kas motor noktasına verilen alçak frekanslı akım kasların istemsiz haraket etmesini sağlar ve kasın boyunu uzatır. Böylelikle cilt gerginleşir ve çizgiler azalır.

İlerleyen yaşla birlikte yüzümüzde, vücudumuzda sarkmalar ve çizgiler meydana gelir. Yüzümüzdeki yağ dokusu azaldıkça yaşlanma başlar.

Lifting bakımı; hücre yenilenmesini, kırışıklık görünümünün azalmasını, cilt gerginliğini arttırmayı, canlılığın artmasını sağlar. Dudak çevresi, yanak, elmacık kemiği, alın, göz çevresindeki kasları egzersiz etkisi ile çalıştırarak sarkmış dokuların toparlanması sağlanır. Radyofrekans uygulamasının vücudumuza bölgesel incelmede kullanılabilir. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmemektedir.

Multipolar RF ile vücudunuzdaki büyük hacimli yağların toplandığı yerlerde (göbek, basen, bacak, kalça) daha etkili işlem yapabilirsiniz.