2004 tarihinde Dr. Hüseyin Dağar’ın, Medikal estetik tıp alanına adım atmasıyla başlayan hikayemiz ilk meyvesini 2005 yılında güzellik kliniği işletmesiyle vermiş, 2007 yılında Özlem Dağar’ın güzellik akademisi ile ikinci meyvesini vermiş ve 2008 yılında yerli IPL cihazı üreterek ekipman üretimi konusunda Türkiyede bir öncülüğü başlatmıştır.

  2011 yılında İspanyol kozmetik ve mezoterapi ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yapmış, cihaz yelpazesine zayıflama ve cilt bakım cihazlarını ekleyerek salonların ihtiyaç duyacağı cihaz ve tecrübeye olan ihtiyacı tam olarak karşılamaya aday hale gelmiştir. Güzellik sektöründe edindiği salon ve klinik işletmeciliği, eğitim, üretim, ithalat, kozmetik tecrübelerini tümünü layıkıyla yapan Mormed, edindiği bu tecrübeyi tüm paydaşlarına aktarmaktan çekinmemektedir.

  Mormed temel olarak müşterilerinin kazanmasına odaklanarak büyüme yolunu seçmiş, onu kendi ortağı olarak gören aynı zamanda onun problemlerini kendi problemi olarak gören onun kazanmasını kendi kazancı bilen bir hizmet anlayışına sahiptir. Kurulduktan beri tek reklam kaynağı ve büyüme iksiride budur.

  Yaşadığımız ürettiğimiz vatanımıza ekonomik olarak ciddi katkı sunmayı, ülkemizin itibarlı kuruluşları arasında yer almayı hedefliyoruz. Geride bıraktığımız yılların verdiği birikim ve tecrübeyi ürettiğimiz teknolojiye aktararak ülkemizin kalkınması adına büyük bir ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürdük sürdürüyoruz.

  Şimdi Ülkemizde’ki medikal estetik sektörünün lideri olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Mormed ürettiği ürünleri ve markaları tüm dünyaya temsilcilikleri vasıtasıyla satarak bu ülkeye olan manevi borcunu ödemektedir.

  Mormed markası olan Alex, Magic Eis, Red Shine, HydrOxyPeel, Shape Sculpture, Ilex, Hobraz, Tatouage, Diode Cardinale, Striaoff ile globalleşen dünyadaki konumunu ve hedeflerini belirlemiş, her geçen gün Ar-Ge çalışmalarına hız katarak ürettiği farklı teknolojiler ile sektöre katma değer ve istihdam kazandırmaya devam etmektedir. Uzun yıllar büyük bir özveri ile devam eden çalışmalarımızın sonucunda farklı, yenilikçi, değer katan sistemleri üretmeye devam edeceğiz.

Sektörde’ki liderliğin vermiş olduğu sorumuluklar ile birlikte Mormed olarak; satış sonrası kesintisiz teknik destek ve profesyonel eğitmenler eşliğinde hem müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veriyor hemde işletme dostu cihazlarımızla daha etkili daha az sarflı uygulama yapılmasına yardımcı oluyoruz. Konya, Ankara ve İstanbul’daki şubelerimizle tüm Türkiyeye yerel hizmet vermekteyız.

Sizide bu harika ailemizin bir parçası olarak görmekten mutlu olacağız.

Dr. Hüseyin Dağar 

Özlem Dağar

  Dünyanın en etkili ve en hızlı lazer teknolojileri olan Lazer cihazlarına sahip olmanızı sizler için kolaylaştırdık. Dilerseniz banka kredisi kullanabilir yada Mormed’ in sizlere sunduğu kampanya ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Satın almadan önce En İyi Lazer teknolojisi ile tanışmak isterseniz de Mormed’ in “Rent & Sale” opsiyonu ile önce cihazlarımızı kiralayabilir daha sonra memnun kalırsanız cihazlarımıza sahip olabilirsiniz.

 Satın almaya karar verdiğinizde ise kiraladığınız zaman periyotlarını cihazın toplam ücretinden düşerek hem büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız hem de büyük bir tecrübe kazanmış olacaksınız.

Sizde lazer dünyasına yeni soluklar katan Mormed ailesine katılmak ister misiniz? Bizi dünyanın her noktasında temsil edebilirsiniz. Dünyanın en etkili ve en gelişmiş lazer sistemleri olan Phanes Laser teknolojilerinin kendi ülkenizde distribütörü olabilirsiniz.

 Dilerseniz dünyanın farklı şehirlerinde satışlar yaparak ekibimizin daimi bir parçası da olabilirsiniz. Ekibi ile bütünleşen, hedefleri net, kararlı, açık iletişim ve şeffaflığa inanan Mormed ailesine katılmak için lütfen aşağıdaki e-mail’e CV ve taleplerinizi gönderin. İnsan Kaynakları departmanımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

 

info@mormed.com.tr

Eğer estetik sektörüne yeni adım atıyorsanız yada lazer epilasyon hakkında daha fazla bilgi ve deneyim kazanmak istiyorsanız Mormed Akademi size bu konuda yardımcı olacaktır.

Mormed olarak multi teknolojik ve kalite sahibi ürünlerimizi size sunarken diğer yandan ise sizin branşınızda uzman birer estetiysen olmanıza yardımcı oluyoruz.

Mormed ailesi olarak biz inanıyoruz ki; profesyonel bir eğitim ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir zorluk yoktur.

 Satış sonrası desteğin müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Mormed Teknik en geç 48 saat içinde tüm teknik ve destek hizmetlerini vermeyi garanti etmektedir. 

 Dünyanın en etkili ve yüksek teknoloji sahibi olan lazer cihazlarımız  ülkemizde 2 yıl ve uluslararası arenada 1 yıl garanti kapsamındadır. Dilerseniz hem ulusal hemd e uluslararası garanti süresini sizin için ek olarak 1–3 ve 5 yıl periyotlarda uzatabiliyoruz. En büyük gideriniz olan başlık maliyetlerinizi size sunacağımız avantajlı seçeneklerle 1 yıl boyunca fiyatlarını sabitleyebilirsiniz.

Böylelikle sizde sarf maliyetlerinizi düşünmeden kusursuz çalışmaya devam edebilirsiniz.

SATIN ALMAK İSTİYORUM

BANKA KREDİSİ

 Mormed Group’ un anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla bütçenize uygun kredi kullanarak en iyi lazer sistemlerine sahip olabilirsiniz.

NAKİT

 Mormed Lazer teknolojilerine sahip olmak için nakit ödeme yaparak ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenecek cihazın mümkün olabilecek en avantajlı fiyat çalışması yapılarak satış uzmanlarımız aracılığı ile size özel teklif hazırlanmaktadır.

LEASING

 Dünyanın en etkili lazer sistemleri olan Mormed teknolojilerine sahip olmanızı sizler için daha da kolaylaştırdık. Profesyonel satış uzmanlarımızla ihtiyacınız olan sistemi belirledikten sonra sizin bütçenize uygun Mormed Group’un anlaşmalı olduğu Leasing kuruluşları yardımıyla cihaz sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın bünyesinde sizin için özel hazırlayacağımız farklı teklifler ve ödeme imkanlarından da yararlanarak en iyi lazer sistemlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

KİRALAMAK İSTİYORUM

KREDİ

 Dünyanın en geliştirilmiş ve en etkili lazer teknolojileri olan En iyi Lazer cihazlarını satın almak yerine kısa yada uzun dönem kiralayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Sizin için belirleyeceğimiz özel kiralama seçenekleri ile epilasyon sektöründe bir adım daha öne çıkabilir ve özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

RENT & SALE

 Mormed Group’ un sizler için hazırladığı Rent & Sale opsiyonu ile En İyi Lazer cihazlarını önce deneyebilir ve daha sonra dilerseniz de satın alabilirsiniz. Kısa yada uzun dönem kiraladığınız cihazları memnun kaldığınız takdirde satın almak isterseniz; kiralamış olduğunuz zaman periyotlarını cihaz fiyatından düşerek herhangi bir kayıp yaşamadan büyük avantaj sağlayabilirsiniz.