808 nm DALGA BOYU DIODE LAZER

 

DIODE CARDINALE gözle görülür etki sunmaktadır. Özel üretilmiş ekstra soğutmalı başlığı ile konforlu epilasyon yapma imkanı sunmakta olan DIODE CARDINALE müşteri memnuniyetini artırır.

İnce ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamış bir teknolojidir. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

KEYİFLİ, ETKİLİ, KONFORLU VE BENZERSİZ LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Diode Cardinale epilasyonda etkinliğin ve konforun kolay kullanımlı baş cihazı

Uzun süren AR-GE çalışmaların sonucunda 2019 yılında, DIODE CARDINALE lazer epilasyon cihazını ürün yelpazemize ekledik. Başlığın hafif ve ergonomik olmasının diğer avantajı ise buzlanan başlığın çok etkili olmasıdır. En önemlisi DIODE CARDINALE Türk mühendisler tarafından Türkiye Cumhuriyetinde üretilmiş bir cihazdır. Benzersiz tasarımı, güvenli üretimi, kaliteli çalışma sistemi ile sizlere DIODE CARDINALE sunmaktayız. Saniyede 10 Pulse ile zaman tasarrufu, uzun kullanım ömrü, az sarf ihtiyacı, kullanımı kolay geniş dokunmatik ekran ve Türkçe İngilizce dil seçeneği. DIODE CARDINALE ile bir adım öne geçin.

 

HAFİF VE ERGONOMİK

BAŞLIK İLE KULLANIMI KOLAY EPİLASYON

DIODE CARDINALE ile birçok cilt ve kıl tipine uygun parametreler ile etki edebilirsiniz.

Uygulayıcının ve danışanın konforu düşünülerek üretilmiştir. Hızlı çalışması ve hafif başlığı ile uygulayıcıyı daha az acılı ve etkili olmasıyla danışan memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

808nm dalga boyuna sahip olan CARDINALE daha derindeki kıllara inerek etkili işlem yapmanızı sağlar. Ekstra ergonomik başlığı ile yoğun danışanı olan kliniklere uzmanın işini kolaylaştırması ile hem kullanıcı hemde danışan memnuniyetini arttırmaktadır.

Başlık ömrünün uzun olması ile işletmenizin sarf giderleri düşünülerek minimum seviyeye düşürülmüştür.

  • 10 Hz e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişiye uygulama yapma imkanı.
  • 100 joule kadar çıkan atış gücü ile daha kalıcı işlem yapma imkanı.
  • Geniş ekranı ile tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz; anlaşlır yeni tip yazılım, Türkçe ve İngilizce kullanım dil seçeneği ile sizinle aynı dili konuşur.

Ilex-Alexandrite Sayfasına gitmek için tıklayın