808 nm DALGA BOYU DIODE LAZER

 

MORMED’in geliştirdiği DIODE CARDINALE gözle görülür etki sunmaktadır. Özel üretilmiş ekstra soğutmalı başlığı ile konforlu epilasyon yapma imkanı sunmakta olan DIODE CARDINALE müşteri memnuniyetini artırır.

DIODE CARDINALE ince ve kalın tüylerde etkisini kanıtlamış bir teknolojidir. Lazer ışığı kıl folikülünü hedef alırken; yanak, sakal, genital bölge, kollar ve bacak bölgelerinde uygulama için ideal bir sistemdir. 808nm dalga boyu olan DIODE CARDINALE ile uygulama süresi minimuma indirilerek etkili, konforlu epilasyon yapabilirsiniz.

KEYİFLİ, ETKİLİ, KONFORLU VE BENZERSİZ LAZER EPİLASYON TEKNOLOJİSİ

Diode Cardinale epilasyonda etkinliğin ve konforun kolay kullanımlı baş cihazı

 

HAFİF VE ERGONOMİK

BAŞLIK İLE KULLANIMI KOLAY EPİLASYON

DIODE CARDINALE ile birçok cilt ve kıl tipine uygun parametreler ile etki edebilirsiniz.

DIODE CARDINALE uygulayıcının ve danışanın konforu düşünülerek üretilmiştir. Hızlı çalışması ve hafif başlığı ile uygulayıcıyı daha az acılı ve etkili olmasıyla danışan memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

808nm dalga boyuna sahip olan DIODE CARDINALE daha derindeki kıllara inerek etkili işlem yapmanızı sağlar. Ekstra ergonomik başlığı ile yoğun danışanı olan kliniklere uzmanın işini kolaylaştırması ile hem kullanıcı hemde danışan memnuniyetini arttırmaktadır.

Başlık ömrünün uzun olması ile işletmenizin sarf giderleri düşünülerek minimum seviyeye düşürülmüştür.

  • 10 Hz e kadar artırılmış hızı ile daha hızlı daha kısa sürede daha fazla kişiye uygulama yapma imkanı.
  • 100 joule kadar çıkan atış gücü ile daha kalıcı işlem yapma imkanı.
  • Geniş ekranı ile tüm bilgilere kolayca erişebileceğiniz; anlaşlır yeni tip yazılım, Türkçe ve İngilizce kullanım dil seçeneği ile sizinle aynı dili konuşur.