AQUA PEELING

AQUA PEELING CİHAZI

 

 

Aqua Peeling cilt bakım cihazı siyah nokta temizliğini su ile vakumlayarak aktif akneleri güvenle temizler ve yaygınlaşmasını önler.

Cildinizi temizleyip ölü deri hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak cildin ihtiyacı olan ve el ile cilt yüzeyine uygulansa dahi cilt altına yeterince ulaştırılamayan nem ve vitaminlerin cildin gerekli derinliğine sistemin kendine ait teknoloji özelliği ile ileten yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Uygulama yumuşatıcı ve tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

 

 

SUYLA GELEN GÜZELLİK

AQUA PEELING CİLT BAKIM CİHAZI

Aguapeeling: Aqua Peeling cilt bakım cihazı cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

Ultrasonik Peeling: Etkin cilt soyma yöntemi: Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin gözeneklerinin derinliklerindeki yabancı maddelerden, toksinlerden ve kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar.

Radyofrekans: Cildimizin alt tabakasını ısıtarak sıkılaşmasına ve ince kırışıklıkların açılmasına, gıdı toparlamaya, kaz ayaklarının ve nazobial çizgilerinin görünümünün azaltılmasına, kollajen üretiminin artmasına daha sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Ultrason: Ultrasonik ses dal-gaları ile cildimizin ihtiyacı olan serumların vitaminlerin cildin alt tabakasına iletmesi için kullanılır.

Sprey: Başlığında bulunan tüpü sayesinde cilt bakımı yaparken kullandığımız tonik, serum, vitamin gibi ürünlerin basınçlı bir şekilde cilde eşit miktarda dağıtmak için kullanılır.

Smooth Terapi: Güçlü soğutma motoru sayesinde, yaptığınız tüm uygulamalar sonunda ciltteki kızarıklığı gidermek cildi rahatlatmak ve ciltteki yangıyı alman için kullanılır.

  •  Gözenek temizliği
  •  Siyah noktaların giderilmesi
  •  Gözenek sıkılaştırma
  •  Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme
  •  Cilt tonu eşitleme
  •  İnce kırışılık giderilmesi