CİLT ESTETİĞİ

Hydroxypeel

 

 

Hydroxy Peel 9in1 oksijen, vakum, mekanik, peeling teknolojilerini kullanan kaliteli ve etkili bir sistemidir.

Hydroxy Peel yönetmi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma, bakımı işlemlerinin kombine edildiği non-invasiv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ürün -dermabrazyon teknolojisidir.

Her cilt tipine uygun cilt kırışıklıkları, ciltte oluşan lekelenmeler, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, ölü hücrelerin ciltten atılması, hiper pigmentasyon-akne-stria bakımlarında mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Hydroxy Peel ile cildinizin kolajen ihtiyacı karşılanır ve düzenli uygulama ile cildin kolajen oranının olması gereken seviyede tutulması sağlanır.

Striaoff

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır.

Stria’lar genel olarak beyaz ve kırmızı olarak iki tiptir ve onlar gerçekte çok can sıkıcıdır.

Psikolojik ve ziksel problemlere yol açabilirler. Ne yazık ki bunların tamamını yok edemiyoruz ama şimdi ne mutlu ki azaltabiliyoruz.

İlk seansta bile % 80’e varan beyaz stria görünümünü azaltmayı sağlayan estetik ve güzellik dünyasında farklı tecrübelerle kanıtlanmış özel bir sistemin adıdır Striaoff, bu invaziv olmayan ve salon profesyonelleri için özel geliştirilmiş bir yöntemdir.

AQUA PEELING

Aqua Peeling; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden,  ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Aqua peeling siyah nokta temizliğini su ile vakumlayarak aktif akneleri güvenle temizler ve yaygınlaşmasını önler. Cildinizi temizleyip ölü deri hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak cildin ihtiyacı olan ve el ile cilt yüzeyine uygulansa dahi cilt altına yeterince ulaştırılamayan nem ve vitaminlerin cildin gerekli derinliğine sistemin kendine ait teknoloji özelliği ile ileten yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Uygulama yumuşatıcı ve tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

CİLT BAKIM CİHAZI

 

Dekoratif tasarımlı cilt bakım cihazlarımız kabininde gerekli olan temel fonksiyonlardan oluşturulmuş bir kombinasyondur. Bu kombine sistemde buhar makinesi, fırça ve taşlama, vakum-sprey ve yüksek frekans fonksiyonları bir arada bulunmaktadır.

Cilt bakım cihazlarımız güzellik uzmanlarının cilt bakımını yapmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak komple bir çözüm sunar. Yenilikçi ve şık dizaynı ile yeni nesil ve multi-fonksiyonel bir cilt bakım cihazı. Tek bir cihazda 8+1 fonksiyon bir araya toplanmıştır: yüksek frekans, firmatör, lifting, iyons, sprey, buhar, ozon, vakum, loop ve wood lamp.

ECO HIFU

 

Odaklanmış ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız cilt ve yüz germe uygulaması yapabilen masaüstü ve kullanımı kolay. Eko Hifu non-invasiv bir işlemdir. Ciltteki kollajen sentezini artırarak cilt yüzeyini yeniler ve kırışıklıkları azaltır.

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF

 

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF ile akne izleri ve çatlaklarda da başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Radyo dalgalarının fraksiyonel lazer tekniği baz alınarak cilt yüzeyine etki etmeden direkt cilt altına ulaşabilen bir teknolojidir.

İğneli Fraksiyonel + RF yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır. Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cildi ısıtır. Isınmanın etkisi kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşmasını sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.

HD FOCUS

HD Focus, derin dermis, subkutan tabaka ve SMAS tabakasını hedefler. HD Focus, transducerin’deki seramikle elektrik enerjisi Ultrasound enerjisine dönüşür ve bu oluşturulan ultra sound enerjisi, odaklanma noktasında termal enerjiye dönüşerek, epidermis ve subkutan tabakalara zarar vermeden SMAS üzerinde termal koagülasyon alanı oluşturur. Bu oluşan alanda 60-70 C° bir ısı meydana gelir. Bu ısıyla sarkmış cilt ve dokular yeniden toparlanır ve lifting etkisi yaratır.

HD Focus; bölgesel inceleme, yüz germe, yüz şekillendirme, yüz gençleştirme, çene, boyun ve gıdı bölgesindeki elastikiyetini kaybetmiş dokuyu toparlamak ve sıkılaştırmak için geliştirilmiş cilt lifting teknolojisidir.

LED TERAPİ

  • Güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde
  • Her türlü doku yenilenmesinde
  • Akne tedavisi
  • Anti aging / ince kırışıklıklar
  • Kas ve eklem ağrılarının tedavisinde
  • İyileşmeyen deri ülserlerinde
  • Deri tümörleri ve siğil tedavisinde
  • Vitiligo hastalığında
  • Tıp dilinde psoriasis olarak bilinen, sedef hastalığında
  • Ameliyat sonrası yara iyileşmesini hızlandırmak amacıyla

İĞNELİ EPİLASYON

 

Flash ve Termoliz sistemleri bulunan iki sistem iğneli epilasyon cihazıdır. Termoliz Klasik iğneli Flash Otomatik bekleme süresi cihazdan ayarlanabilir. Plus ayrı ile 01-0,20 salise arasında kıl kökünde bekleme süresi yapılabilir

PLAZMA PEN

 

Uygulandığı bölgede ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharını yüksek enerji ile plazma haline dönüştürerek etki eder. Etkileşim sonucu oluşturduğu iyon bulutu, cilt yüzeyini etkiler ve çok hızlı olarak yenilenme sağlar. Plazma Pen enerjisi ile cilt temizleme-yenileme ve non-invaziv uygulamaların gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır.

FOAM TERAPİ

Atmosferden elde edilen doğal oksijeni, cildin tazelenmesi, sıkılaşması ve daha pürüzsüz, canlı ve berrak olmasını yardımcı olmaktadır. Vücutta bulunan akne, sivilce ve siyah nokta gibi problemler, oksijen terapi uygulamasının yağ salınımını dengelemesini ortadan kalkar.