CİLT ESTETİĞİ

Hydroxypeel

HOP

 

 

Hydroxy Peel 9in1 oksijen, vakum, mekanik, peeling teknolojilerini kullanan kaliteli ve etkili bir sistemidir.

Hydroxy Peel yönetmi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma, bakımı işlemlerinin kombine edildiği non-invasiv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ürün -dermabrazyon teknolojisidir.

Her cilt tipine uygun cilt kırışıklıkları, ciltte oluşan lekelenmeler, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, ölü hücrelerin ciltten atılması, hiper pigmentasyon-akne-stria bakımlarında mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Hydroxy Peel ile cildinizin kolajen ihtiyacı karşılanır ve düzenli uygulama ile cildin kolajen oranının olması gereken seviyede tutulması sağlanır.

Striaoff

STRİVAK CİHAZI

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır.

Stria’lar genel olarak beyaz ve kırmızı olarak iki tiptir ve onlar gerçekte çok can sıkıcıdır.

Psikolojik ve ziksel problemlere yol açabilirler. Ne yazık ki bunların tamamını yok edemiyoruz ama şimdi ne mutlu ki azaltabiliyoruz.

İlk seansta bile % 80’e varan beyaz stria görünümünü azaltmayı sağlayan estetik ve güzellik dünyasında farklı tecrübelerle kanıtlanmış özel bir sistemin adıdır Striaoff, bu invaziv olmayan ve salon profesyonelleri için özel geliştirilmiş bir yöntemdir.

AQUA PEELING

AQUA PEELING CİHAZI

Aqua Peeling; cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden,  ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Aqua peeling siyah nokta temizliğini su ile vakumlayarak aktif akneleri güvenle temizler ve yaygınlaşmasını önler. Cildinizi temizleyip ölü deri hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt altına basınç uygulayarak cildin ihtiyacı olan ve el ile cilt yüzeyine uygulansa dahi cilt altına yeterince ulaştırılamayan nem ve vitaminlerin cildin gerekli derinliğine sistemin kendine ait teknoloji özelliği ile ileten yeni nesil bir bakım uygulamasıdır.

Uygulama yumuşatıcı ve tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı bir etki içermektedir.

CİLT BAKIM CİHAZI

 

Dekoratif tasarımlı cilt bakım cihazlarımız kabininde gerekli olan temel fonksiyonlardan oluşturulmuş bir kombinasyondur. Bu kombine sistemde buhar makinesi, fırça ve taşlama, vakum-sprey ve yüksek frekans fonksiyonları bir arada bulunmaktadır.

Cilt bakım cihazlarımız güzellik uzmanlarının cilt bakımını yapmak üzere tüm temel ihtiyaçlarını karşılayarak komple bir çözüm sunar. Yenilikçi ve şık dizaynı ile yeni nesil ve multi-fonksiyonel bir cilt bakım cihazı. Tek bir cihazda 8+1 fonksiyon bir araya toplanmıştır: yüksek frekans, firmatör, lifting, iyons, sprey, buhar, ozon, vakum, loop ve wood lamp.

ECO HIFU

 

Odaklanmış ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız cilt ve yüz germe uygulaması yapabilen masaüstü ve kullanımı kolay. Eko Hifu non-invasiv bir işlemdir. Ciltteki kollajen sentezini artırarak cilt yüzeyini yeniler ve kırışıklıkları azaltır.

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF

 

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF ile akne izleri ve çatlaklarda da başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Radyo dalgalarının fraksiyonel lazer tekniği baz alınarak cilt yüzeyine etki etmeden direkt cilt altına ulaşabilen bir teknolojidir.

İğneli Fraksiyonel + RF yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır. Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cildi ısıtır. Isınmanın etkisi kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşmasını sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.

LED TERAPİ

  • Güneş ve yaşlanmaya bağlı lekelerde
  • Her türlü doku yenilenmesinde
  • Akne tedavisi
  • Anti aging / ince kırışıklıklar
  • Kas ve eklem ağrılarının tedavisinde
  • İyileşmeyen deri ülserlerinde
  • Deri tümörleri ve siğil tedavisinde
  • Vitiligo hastalığında
  • Tıp dilinde psoriasis olarak bilinen, sedef hastalığında
  • Ameliyat sonrası yara iyileşmesini hızlandırmak amacıyla