Viso Care Logo

CİLT ANALİZ CİHAZI

Viso Care

  Sağlıklı bir cilt için ilk adım cildimizin analizini yapmaktan geçer. Böylelikle cildimizdeki yağ miktarı, nem miktarı, leke ve kırışıklık miktarını öğrenilir. Cilt analiz cihazı ihtiyaca en uygun tedaviye karar vermemizi kolaylaştırır.

 

  Cilt analiz cihazı cilt ve cilt altını görüntülemek için kullanılır. İşlemlerden önce ve sonra alınan fotoğraflar ile tedavinin başarısı görülebilir.

 

  Klinik, Güzellik merkezleri, dermatologlar teşhis öncesi ve tedavi sonrası analiz yapıp işlem başarısını ölçerek hasta memnuniyeti ve güvenini kazanmaktadır. Cilt analiz cihazı ile daha doğru ürün tavsiyeyi yapılmaktadır.

  • Leke Analizi
  • Kırışıklık Analizi
  • Cilt Nem Oranı Analizi
  • Gözenek Analizi
  • Sebum Analizi
  • Pigmentasyon Analizi
  • HD Görüntü Kalitesi
  • ANDROID Sistemi
  • UV Işık Teknolojisi
  • RGB Görüntü Kalitesi
blank
blank
blank

Cilt Analiz Makinesi

Cilt analizi her insana uygulanabilecek olup, evde uygulayabileceğiniz basit testlerden bir uzman kontrolünde, cilt bakım analiz cihazları ile ayrıntılı testler ve farklı analizlerle ortaya çıkarılabilecek veriler bütünüdür. İnsanların kendi cilt yapılarına göre cilt bakımı yaptırmaları daha faydalıdır. Normal cilde sahip olan insan sayısı azdır. Kuru, yağlı ve karma olmak üzere ciltler üçe ayrılır. Cilt analizini uzman kişilerin yapması evde yapabileceğiniz basit testlerden çok daha etkili olacaktır.

Kadın veya erkek olması farketmez herkesin cilt bakımına ihtiyacı vardır. Erkeklerin traş sırasında alttaki ölü derilerin kalkması ve derinin kendiliğinden bazı atıkları atması erkekler için cilt bakımını gerekli kılan ana faktörlerdendir.

Cilt analizinin başlangıç kısmında kişiye bazı sorular sorulur. Bu sorulardan bazıları şöyledir: Kişinin herhangi bir şeye alerjisi var mı? Kişiye dermatolojik bir uygulama yapılıyor mu? Kişi günlük temizliğinde sabun kullanıyor mu? Gün içerisinde kişide yağlanma olup oluyor mu? Ciltte gerilmeler, pullanma ya da kuruma oluyor mu? Kişi epilasyon yaptırıyor mu?  Bu ve diğer sorular kişinin hangi tip bir cilde sahip olduğunu ortaya çıkarır ve uygulanacak cilt bakımını şekillendirir. Böylece kişiye özel cilt bakımı ürünleri ortaya çıkarılır. Analizin amacı cilt bakımında en iyi sonuca ulaşmaktır. Kullanılan nemlendiriciler, kremler, yüz yıkama jelleri belirlenen cilt tipine göre seçilir.

Cilt analiz makinesi ile sonucu belirlenen cilt tipi sayesinde uygulamanın yanlış olma olasılığı oldukça azdır. Seçtiğiniz cilt ürünlerinin içeriği çok önemlidir. Ucuz ve basit ürünlerden güvendiğiniz bir marka olmadığı takdirde uzak durmak daha faydalıdır. Cilt bakımında doğal ürünleri tercih etmenizde faydalıdır.