AMELİYATSIZ GÖĞÜS ESTETİĞİ

blank

 Royal Lift geliştirilen vakum teknolojisi ile ağrısız ve ameliyatsız göğüs estetiği uygulamasını kolay ve rahat bir kullanımla sunmaktadır. Memenin vakum uygulamasıyla etkili bir şekilde emilmesini sağlayan masaj etkisi kan damarlarını genişletir ve kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede vücudun meme hormonu salgılama oranını artırarak göğüse dolgunluk ve esneklik katar.

 Sarkma ve gevşeme gibi sorunları göğüs kaslarını güçlendirerek yağ dokusunu önleyen uygulaması ile sıkılaştırır ve dolgunlaştırır. Daha diri ve dolgun bir görünüm sağlar.

 Az gelişmiş göğüsleri ise negatif bir basınç uygulayarak 3 boyutlu çekme kuvveti tekniği ile daha belirgin bir şekle kavuşturur.

 Kadınlar için hassas ve bir o kadar da önemli olan göğüs ile ilgili hoşnutsuzluklarını, vakum tekniğinin son teknoloji ile birleştirilerek artırılmış olağan üstü etkisini, pratik kullanım olanağı, hızlı ve etkili uygulama ile  hizmetleriniz de sunarak yüksek müşteri dönüşümü elde edebilirsiniz.

 

Uygulama Yöntemleri ;

Kaldırma: 

Göğüslerde meydana gelen sarkma, gevşeme, aşırı yumuşaklık gibi deformasyonları giderir. Vakum teknolojisi göğüs dokusunu yavaşça ve etkili bir şekilde çekerek esnetir böylece gerilen hücreler göğüs dokusuna esneklik ve dirilik katar.

Dolgunlaştırma ve Sıkılaştırma : 

Zamanla yaşlanma, sık kilo alıp verme, doğum, emzirme, yanlış sütyen kullanımı vs. gibi birçok nedenden eski görünümlerini yitiren göğüsleri sıkılaştırarak diri ve dolgun bir görünüm sağlar.

Büyütme : 

Az gelişmiş, küçük ve düz göğüsler için bilimsel olarak kanıtlanmış vakum tekniği ile hızlı ve etkili sonuçlarla göğüs hacmini genişleterek belirginleştirir.

Royal Lift Görsel

YÜKSEK ETKİ İÇİN 6 FARKLI BAŞLIK 

blank
  • Bilimsel olarak kanıtlanmış uygulama tekniği
  • Skar dokusu,çatlak izi ve göğüste şekil bozukluğu yapmaz.

 

  1. Kademeli olarak ayarlanabilir emiş gücü
  2. Mio Lifting Pedleri ile artan etki
  3. Göğüs analiz cihazı
  4. Etkili ve Güçlü vakum pompası
  5. Altı Farklı ebatta vakum başlığı

Göğüs Sıkılaştırma ve Büyütme Cihazı

 Royal lift ile göğüs büyütme ve sarkan memeleri dikleştirme gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu meme büyütme cihazı ağrısız ve acısızdır. İçerdiği vakum teknolojisi ile etkili bir deneyim sunmaktadır.

İşletmeniz için cilt bakım cihazı ve makinesi seçeneklerini ister taksit ister peşin olarak birbirinden avantajlı fiyatları ile alabilirsiniz.