LEKE VE KIRIŞIKLIKLARDA ETKİLEYİCİ FARK

blank

  FRAXI HD yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır. Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cildi ısıtır. 

  Isınmanın etkisiyle kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşması sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.

  FRAXI HD ile akne izleri ve çatlaklarda da başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

ACISIZ VE  AĞRISIZ UYGULAMA İLE

LEKESİZ VE PÜRÜZSÜZ 

BİR CİLT

blank

Cilt Leke Tedavisi

Fraxi HD cilt leke tedavisi cihazı yüksek etki ve pratik uygulaması ile cildimizde oluşan leke ve kırışıklıklar için ideal bir çözümdür. Bu cihazla yüz leke tedavisi uygulaması da mümkündür.

Yüz ve cilt leke tedavisi makinesi yüksek teknoloji ile güvenle kullanabilmeniz için üretildi. İster taksitle satın al ister kredi kartı ile.

Güneşin etkili olduğu yaz aylarında kendisini gösteren ve kış dönemlerin de azalmaya başlayan cilt lekeleri tedavi edilmesi gereken önemli bir cilt sorunudur. Radyo frekans tedavisi teknolojisi içermektedir.

Cilt lekeleri nasıl oluşur?

Yüzde yama tarzı açık veya koyu renkli kahverengi lekeler şeklinde seyreden ‘melasma’ çoğunlukla kadınlarda görülen bir sorundur. Gebelikte sık görüldüğünden halk arasında gebelik maskesi de denilir. Güneş, koyu renk cilt tipi, doğum kontrol hapları, östrojen, bazı epilepsi ilaçlarının kullanımı bu lekelerin oluşumunda rol oynayabilir. Bazı makyaj malzemeleri, kolonya, parfümler, sabun ve nemlendiriciler gibi kozmetik ürünler de özellikle güneşle teması takiben bu tür lekelenmelere yol açabilir ancak radyo frekans tedavisi ve micro iğne tedavisi ile yüksek oranda başarı mümkündür.

Gebelik döneminde oluşan cilt lekeleri daha sonra kaybolur mu?

Gebelik sırasında gelişen ve gebelik maskesi de denilen melasma, doğumdan sonra kaybolabilir. Bazen de kalıcı olur. Melasma; tedavisinin zor olması nedeniyle hastaları ve doktorları sıkıntıya sokabilir. Melasma tedavisinde lekenin yerleşim yeri önemlidir. Derinin daha üst tabakalarında yerleşim klinik olarak daha kahverengi görünümlüdür. Tedavi edilebilme olasılığı daha yüksektir. Daha alt tabakalara yerleşim mavi gri renklidir. Tedavi edilmesi daha zordur.