PÜRÜZSÜZ BİR CİLT GÖRÜNÜMÜ İÇİN

blank

  HD FOCUS 4D Yeni Nesil 4 boyutlu teknolojisi ile deri altı dokuya ulaşarak doğrudan ultrason sistemi ile ısı enerjisini uygulanan bölgeye odaklar. Bu sayede cildin alt katmanını uyararak yenilemesini sağlar. Sonuç olarak cilt dokusunu iyileştirerek cildin sarkmasını azaltır, pürüzsüz ve estetik bir görünüm sunar.

 

  Popüler bir tedavi ve uygulama yöntemi olan yüz ve cilt germe tekniğinin avantajlarını HD Focus 4D, her hangi cerrahi bir işleme gerek kalmadan konforlu ve etkili bir deneyimle sunar.

  • 1.5 / 3.0 / 4,5 / 6.0 / 13 / 16 mm başlık
  • Alın yanak ve dudak çevresi ve göz çevresi için  3.0 mm başlık
  • Dudak çevresi hariç tüm yüz için 4.5 mm başlık
  • Alt yanak ve gıdı için 6.0 mm başlık
  • Göğüs bölgesi ve dikleştirme  için 13 mm başlık
  • Kol sarkmaları için kol altı ve ayaklarda basen bölgeleri iç bal-dır ve dış baldır için 16 mm başlık
  • Yine kol sarkması ve bacaklarda basen iç ve dış baldır
  • Her başlık 20 bin atışlı

Cilt Temizleme Cihazı

 Genç, temiz ve güzel bir herkesin ama özellikle kadınların istediği bir olgudur. Cilt gençleştirme için bir çok yöntem mevcuttur ve bunların başında kozmetik ve dermokozmetik uygulamalar gelmektedir. Doğal ve organik ürünler kullanılarak da yapılabilmektedir.

Ancak insanların hızlı şekilde gözle görünür etkiye ulaşma taleplerini değerlendirerek Ürettiğimiz yüz ve cilt temizleme cihazı teknolojisi ile daha doğal ve etkili bir uygulama sunuyoruz.

Sektördeki uzmanlık ve tecrübemizle geliştirdiğimiz Fokus 4D yüz temizleme cihazı üstün Ultrason teknolojisi ile etkili bir kullanım sunmaktadır.

İnsanların en çok endişe ettiği acaba acıtırmı veya ağrı olurmu gibi endişeleri tamamen gideren bu sistem ile müşterilerinize vereceğiniz konforlu bir hizmetle memnuniyet oranını artırabilirsiniz.

Cihazımız satın alındığında Mormed Group güvencesi ile iki yıl garanti altına alınarak uzman teknik personelimizle destek hizmeti verilmektedir. Satış sonrasında verdiğimiz eğitim programı ile profesyonel kullanım olanağı sağlıyoruz.