AMELİYATSIZ YÜZ VE CİLT GERME

blank

 Odaklı ultrason teknolojisi ile ameliyatsız yüz ve cilt germe uygulaması yapabilen, cildini gençleştirmek daha genç görünmek ve yaşlanmanın ciltteki etkilerini azaltmak isteyen, yüz germe ameliyatı için kendini hazır hissetmeyen fakat invaziv olmayan ve bu tür isteklerine çözüm arayan kişiler için en ideal ve en etkili seçimdir.

 

ECO HIFU ile yeni kollajen sente-zinin atrılırması sayesinde cilt yüzeyi yenilenir, kırışıklıklar azalır. Bu sayede iyileşme süresine gerek kalmadan doğal yüz ve cilt liftingi sağlanır.

PÜRÜZSÜZ

ve

DİRİ

BİR CİLT İÇİN 

ECO HİFU

Eco Hifu Grafik

Ameliyatsız Yüz ve Cilt Germe

 Cildimiz zamanla yaşlılık, güneşin zararlı ışınları veya yaşanan sağlık sorunundan ötürü yıpranarak deforme olur. Cilt ile ilgili birçok tedavi yöntemi olsa da yapılan çalışmalar uzun olup istenilen olumlu ve kalıcı sonucu vermemektedir. Bir çok kişi estetisyenlere başvurarak cerrahi işlemler yaptırmaktadır. Bu yöntem tekrarı olmayan istenilmeyen olumsuz sonuçlara yol açabilmektedir.

 Mormed Group yoğun ve uzun ar-ge çalışmaları sonucunda son teknoloji ile donatılmış Eco Hifu cihazına hayat verdi. Hali hazırda bir çok güzellik ve estetik işletmelerinin kullandığı cilt bakım cihazı ameliyatsız yüz germe tekniği ile yüksek bir müşteri memnuniyetine sahiptir.

Ameliyatsız yüz gençleştirme tekniği ile pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Yüz gerdirme ameliyatsız olarak yapıldığı için hızlı, acısız ve ağrısız bir uygulamadır.

Ultrason teknolojisi ile donatılmış bu cihaz ultrason dalgalarının cildin tüm katmanlarına ulaşması ile derideki hücreleri uyararak sıkılaşmasını sağlamaktadır.