SUYLA GELEN GÜZELLİK

blank

Aquapeeling: Cildinizi derinlemesine temizleyip ölü deri hücrelerinden ve siyah noktalardan arındırırken aynı zamanda da cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlayan yeni nesil bir bakım uygulamasıdır. Uygulama, tazeleyici bakım sonrası cildin ışıl ışıl parlamasını sağlayan yaşlanma karşıtı etki içermektedir.

Ultrasonik Peeling: Etkin cilt soyma yöntemi: Bir dizi ses dalgaları sayesinde cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Oluşan ses dalgaları cildin, gözeneklerinin derinlerinde yer alan yabancı maddelerden, toksinlerden kozmetik kalıntılardan kurtulmasını sağlar.

Radyofrekans: Cildimizin alt tabakasını ısıtarak sıkılaşmasına ve ince kırışıklıkların açılmasına, gıdı toparlamaya, kaz ayaklarının ve nazobial çizgilerinin görünümünün azaltılmasına, kollajen üretiminin artmasına daha sıkı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Sprey: Başlığında bulunan tüpü sayesinde cilt bakımı yaparken kullandığımız tonik, serum, vitamin gibi  ürünlerin basınçlı bir şekilde cilde eşit miktarda dağılmasını sağlar.

Smooth Terapi: Güçlü soğutma motoru sayesinde,yaptığınız tüm uygulamalar sonunda ciltteki kızarıklığı  gidermek cildi rahatlatmak ve ciltteki yangıyı almak için kullanılır.

Ultrason: Ultrasonik ses dalgaları; cildimizin ihtiyacı olan serumları ve vitaminleri cildin alt tabakasına iletilmesi için kullanılır.

• Gözenek temizliği
• Siyah noktaların giderilmesi
• Gözenek sıkılaştırma

• Cilt dokusunu ve yapısını güçlendirme
• Cilt tonu eşitleme
• İnce kırışılık giderilmesi

Aqua Peeling Cihazı

 Aqua peeling cilt bakımı ve vücut bakım cihazı ve makinesi çoklu özellikleri ile tek cihazda kullanım imkanı vermektedir. Aqua peeling cihazı işletmeler için çok ideal bir teknolojidir. Aqua peeling makinesi mormed group tarafından özel olarak geliştirilerek hizmete alınmıştır. Cilt bakımı için kolay ve pratik kullanım sunmasının yanında etkili ve hızlı sonuçlar da almanızı sağlar.

 Aqua peel uygulaması su basıncı ve vakum gücü kullanılarak medikal bir Bu cilt bakımı sistemi olmakla birlikte cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamak amaçlanmaktadır. Herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek olmaksızın, ağrısız ve acısız bir şekilde ciltteki gözenekleri açmasiyah noktaları ve akneleri yok etme, hafif kırışıklıkları düzeltme, yoğun nemlendirme gibi cilt temizleme ve bakımlarını  15-20 dakika gibi kısa bir sürede yapar.