Cilt Bakım Cihazı ve Makinesi

 Cilt bakım cihazları ile ilgili alttaki ürünlerin üzerine tıklayarak inceleyebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güzellik ve estetik merkezleri için özel olarak yüksek teknoloji ile ürettiğimiz cilt bakımı cihazları etkisi, hızı ve konforu ile müşterilerinizin memnuniyet oranını artıracaktır.

 

Cilt Estetiği ve Bakımı Cihazları ;

 

Aqua PeelingCilt Bakımı ile Vücut Bakım Cihazı ve Makinesi

Eco HifuUltrason – Ameliyatsız Cilt Yüz Germe ve Gençleştirme Cihazı

Hd Fokus 4DUltrason Yüz, Cilt Gençleştirme ve Temizleme Cihazı

Fraxi HDRadyo Frekans ile Yüz Lekeleri ve Cilt Leke Tedavisi Cihazı

HydroxypeelAqua, Jet, Mechanical Peeling Cihazı ve Makinesi

Magic TouchLifting Uygulaması Cihazı ve Makinesi

Royal LiftSarkan Göğüs ile Meme Büyütme ve Dikleştirme Cihazı

Strivak – Striaoff Deri ve Vücut Çatlakları Tedavisi ile Cilt Çatlağı Cihazı

Viso CareCilt Analizi Bakım Cihazları ve Analiz Makinesi

 Cildimiz genetik, sağlık, yaşlılık ve dış koşullar gibi faktörlerden olumsuz etkilenerek zamanla yıpranır ve belki işlevini yitirecek duruma gelebilir. Cildimiz birçok katmandan oluşmaktadır ve Aslında cildimizi bir bütün olarak organımız olarak görebiliriz.

 Cilt ve deri ile ilgili sorunlarda birçok tedavi yöntemi mevcuttur. Bitkisel cilt tedavisi, kimyasal dermokozmetik tedavisi ve cerrahi estetik gibi örnekler bunlardan bazılarıdır. Biz ise teknoloji ve bilimi etkili kullanarak geliştirdiğimiz cilt bakım cihazı ve makinesi ile kısa vadede kalıcı çözümler sunuyoruz.

 Gelişmiş ar-ge tesisimizde yerli üretim ile gerçekleştirdiğimiz teknolojilerimiz sadece yurt içinde değil yurt dışında da birçok ülkede kullanılmaktadır. Dünya da bu konuda global firmalarla eşdeğer ve bazı konularda onlardan çok daha ileri seviyede cihazlarımızla ilgili fonksiyonlar sunarken aynı zamanda verdiğimiz satış sonrası hizmet ile de müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Sektördeki uzmanlık ve deneyimimizi kalite, etki, hız ve konforu baz alarak ürettiğimiz profesyonel güzellik ve estetik cihazları ile sizlere ulaştırıyoruz.

 Cilt analiz makinesi ile tüm cilt tiplerini analiz ederken fraxi hd ile radyo frekans tedavisi yapabilirsiniz. Aqua Peeling ile cilt ve vücut bakımı yaparken Striaoff ile cilt ve deri çatlak ve yırtılması gibi sorunların tedavisini gerçekleştirebilirsiniz. Hd Fokus 4D ile ultrason teknolojisinin vermiş olduğu etkiyi cilt gençleştirmede kullanabilirsiniz. Ameliyatsız ve cerrahi bir müdahale olmadan hem cilt estetiği hem de medikal cilt sorunlarına çözüm sunabilirsiniz. Yıpranan cilt ve deriye de konforlu ve etkili bir bakım yapabilirsiniz.