cilt tipi analiz cihazı

Profesyonel Cilt Analiz Cihazı

  Mormed Group işletmelere yönelik viso care profesyonel cilt analiz cihazı ile destek vermektedir. Ürünümüz son teknoloji ile yüksek doğruluk oranına sahip sonuçları ile işinize katkı sağlayacaktır. Yüksek donanım ve ileri düzey teknik özellikleri sayesinde istediğiniz sonucu alacaksınız.

Cilt Analiz Cihazını incelemek ve daha detaylı bilgi almak için alttaki linki tıklayabilirsiniz.


Viso Care – Cilt Analizi Bakım Cihazları ve Analiz Makinesi

 

Cilt Analizi Nedir ?

  Cildimiz zamanla yaşlılık, hastalık, genetik ve dış faktörler gibi unsurlardan olumsuz şekilde etkilenerek yıpranmaktadır. Bu yıpranmayı gidermek ve tedavi etmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Sadece yıpranan veya zarar gören ciltler değil aynı zamanda cildi korumak için bakım uygulamaları da yaptırılmaktadır.

  Tabi burada en önemli soru da cilt analizi nedir diyebiliriz. Cilt ile ilgili herhangi bir tedavi uygulaması yapılmadan önce cilt tipi analizinin yapılarak uygulanacak yöntemleri de buna göre belirlemek gerekir. İşte tamda burada Mormed Grubun kalite ve güvencesi ile sizlere sunduğumuz viso care cilt analiz cihazından bahsetmek isteriz.

  Profesyonel cilt analiz cihazımız teknik özellikleri ile çok işlevsel ve etkilidir. Klinik, Güzellik Merkezleri, Dermatologlar öncesinde cilt analizi yaparak doğru teşhis ve tedavi için güvenilir sonuçlara ulaşmaktadır. Sonrasında ise cilt analizi yapılarak uygulanan teşhis ve tedavinin işlem başarısı ölçümlenip gözlenebilmektedir. Aslında hem teşhis hem de tedavi öncesi ve sonrası için ne kadar etkili ve güvenilir sonuçlara ulaşırsanız o kadar doğru uygulama başarısına sahip olabilirsiniz. İşte Viso Care bu anlamda içerdiği yüksek teknoloji ile güvenilir ve etkili sonuçları size sunarak bu anlamda en doğru teşhis, tedavi ve bakım gibi seçimleriniz ve uygulamalarınız için en güvenilir yardımcınız olacaktır.

  Mormed Group cihazınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda profesyonel teknik destek servisi ile işiniz aksamadan sorunun çözümünde sizlere yardımcı olacaklardır.

  Cihazı alan tüm işletmelere uygulama ve eğitim merkezimizde kullanımı ile ilgili tüm teorik ve pratik eğitimler verilmektedir. Gerektiğinde uzaktan bağlantı ile de cihaz kullanımı ile ilgili kısımlar da destek sunulmaktadır.

Viso Care Cilt Analiz Cihazı ile Yapılan Örnek İşlemler;

Leke Analizi, Kırışıklık Analizi, Cilt Nem Oranı Analizi, Gözenek Analizi, Sebum Analizi, Pigmentasyon Analizi

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir