Striaoff

Stria’nın görünümünü %80’e kadar azaltan Striaoff özgün tecrübelere dayalı dinamik bir temeli olan yeni bir sistemdir. Striaoff salon ve ev bakımlarını birleştiren yenilikçi bir bakış açısıdır. Striaoff oksijen ve endormolojik endo stümilasyonun ürünlerle desteklendiği benzersiz bir bakımdır.

Hydroxypeel

Hydroxy Peel 9in1 oksijen, vakum, mekanik, peeling teknolojilerini kullanan kaliteli ve etkili bir sistemidir.

Hydroxy Peel yönetmi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, koruma, bakımı işlemlerinin kombine edildiği non-invasiv bir sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ürün -dermabrazyon teknolojisidir.

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF ile akne izleri ve çatlaklarda da başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Radyo dalgalarının fraksiyonel lazer tekniği baz alınarak cilt yüzeyine etki etmeden direkt cilt altına ulaşabilen bir teknolojidir.

İğneli Fraksiyonel + RF yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır. Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cildi ısıtır. Isınmanın etkisi kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşmasını sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.