BÖLGESEL İNCELMEDE ETKİLEYİCİ SONUÇLAR 

Shape Sculpture

  Shape Sculpture, son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş yeni nesil, bölgesel incelme sistemidir. Özel olarak tasarlanmış 2 adet başlığı ile hem büyük bölgelerde hem de küçük bölgelerde sağlıklı ve kolayca fazla yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.

  Shape Sculpture, yetkili merkezler tarafından kullanılan yaygın bir bölgesel incelme yöntemidir.

 

SHAPE SCULPTURE ETKİSİ NEDİR?

  Shape Sculpture; vücudun istenmeyen bölgelerinde oluşan fazla yağ hücrelerini non-invasiv bir şekilde dondurarak işlevsiz hale getirmektedir. İşlevini yitiren yağ hücreleri parçalanarak lenfatik yollardan atılmaktadır.

  Bu işlem hızlı, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde tamamlanarak bölgesel incelme gerçekleşmektedir.

NASIL UYGULANIR ?

  Shape Sculpture uygulamasına vücutta problemli bölge tespit edilerek başlanır. Tespit edilen bölgenin vücut analizi yapılır, bölgeye özel hazırlanmış epidermisi (derinin dış yüzeyi) koruyan antifriz membran koyulur. Cihazın vakum başlığı bölgeye yerleştirilir, yaklaşık 30 dk ortalama +5 /-16 derecede dondurarak yağ hücre yıkımı gerçekleştirilir.

  Uygulama esnasında herhangi bir acı duyulmaz ve non-invaziv bir işlemdir. Günlük yaşantınızı etkilemeden kadın, erkek herkese uygulanabilen bir işlemdir. Uygulama alanları; göbek, basen, kollar, kalça, sırt, baldır, bel gibi bölgelerdir.

blank

Bölgesel Zayıflama Cihazları ve Aletleri

  Selülit ve yağlanma  günümüzün en büyük problemlerindendir. Hayat kalitemizi de fazlasıyla etkileyen bu sorun aşırı hareketsizlikdengesiz beslenmeyaşlılık veya hastalık gibi bir çok faktörden ortaya çıkmaktadır. Mormed Group engin bilgi ve uzman ar-ge ekibi ile bu teknoloji harikası cihazı üreterek rahatsız edici bu soruna hızlı ve etkili bir çözüm sunmuştur. Bu sistem bölgesel zayıflama yöntemleri arasında en etkilisidir.

  Yoğun iş temposu ve kronik şehir yoğunluğu derken evimize dahi ayıracak zamanımız kalmadığını bilerekten özel olarak geliştirdiğimiz bu sistem ile sarkan cildiniz gerginleşecek selülit ve yağlı bölgeniz bu uygulama ile hızlı bir çözülme sürecine girerek eriyecektir.

  Güzellik salonları ve estetik merkezleri gibi daha bir çok işletmenin hem estetik hem de sağlık amaçlı kullanabileceği etkili ve konforlu bir sistemdir. Shape Sculpture ile sunacağınız uygun bölgesel zayıflama fiyatları ile müşteri portföyüzü artıracaksınız. Bünyenize katacağınız bu teknoloji ile müşteri memnuniyetinizi artırabilir ve sunduğunuz benzersiz uygulama seçenekleri ile de bölgenizde vazgeçilmez olabilirsiniz.