BÖLGESEL İNCELME VE SELÜLİT GİDERMEDE MAGIC SOUND DÖNEMİ BAŞLIYOR

Magic Sound

  Ultrasonic ses dalgaları kullanılarak bölgesel yağlanmanın ve selülitlerin giderilmesinde etkilidir. 2 ile 10 cm’e kadar incelme elde etmenizi sağlar.

 

  Düşük frekanslı ses dalgaları ile cilt altındaki yağ dokusunda bulunan yağ hücrelerinde ani ve yüksek basınç değişikliklerine yol açar. Bu sayede micro baloncuklar oluşturur ve bu baloncukları patlatarak yağ hücrelerinde parçalanma etkisi yaratıp bölgesel incelme sağlar.

 

  Karın, basen, bacak, kol, bel ve sırt olmak üzere inatçı bölgesel yağlara direkt müdehale etmenizi sağlar.

 

  Selülit; cildin epidermis ve dermis adı verilen üst katmanlarının altında aşırı miktarda yağ hücresi depolamasıdır.

  Selülit cilt dokusunu bozmasının yanı sıra bir çok kişide de psikolojik rahatsızlık sebebidir. Magic Sound ile artık bu sorunu aşmak mümkün. Ultra sonic ses dalgalarını kullanarak selülitlerin büyük ölçüde yok olmasını sağlar.

 

  • Uygulama esnasında diğer dokulara zarar verilmez.
  • Acısızdır.
  • Morarma yapmaz.
  • Kadın ve erkeklerde uygulanabilir.
  • 15. günden itibaren bölgesel incelme gözle görülebilir.

 

MAGIC SOUND

BÖLGESEL YAĞLARDAN

DAHA İNATÇI

Magic Sound İncelme

Ses Dalgası ile Zayıflama

  Bölgesel zayıflama ve incelme cihazı teknolojisini farklı bir boyuta taşıdık. Özgün tasarımı ve benzersiz teknolojisi ile ses ile zayıflama cihazı ürettik. Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimi sonucunda geliştirdiğimiz Magic Sound dünya da tektir.

  Düşük frekanslı ses dalgalarını bölgesel yağlanmanın ve selülitlerin olduğu bölgeye odaklayarak çalıştırıyoruz sonrasında cildin altına nüfuz eden ses dalgaları ani ve yüksek basınç değişimleri ile yağ hücrelerinde parçalanmaya sebep oluyor. Ses dalgası ile zayıflama ağrısız ve acısızdır ve kesinlikle morarma yapmaz. Uygulama sırasında diğer dokulara zarar vermez. Kadın ve Erkekler de uygulanabilir.

15 . Günden itibaren gözle görülür etkili sonuçlar.

  Ultrasonic ses dalgalarını kullanan zayıflama makinesi size kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda yüksek etkisi ile doğal ve hızlı sonuçlar verir. Gelişmiş bu teknolojiyi dünyanın bilinen güzellik ve estetik firmaları da hali hazırda kullanmaktadır.

Sizde son teknoloji ile geliştirdiğimiz cihazımız’a ister kiralayarak isterseniz de taksitli veya nakit ödeme seçenekleri ile satın alarak sahip olabilirsiniz. Mormed Group güvencesi ile …