BÖLGESEL İNCELMEDE AKTİF ÇÖZÜM

Hobraz

  Hobraz; yeni nesil bölgesel incelme teknolojsi ile cildin altına etki ederek kollajen üretimini ve cilt dokusunu yeniden biçimlendirilmesini sağlar. Radyo Frekans dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını harekete geçirir ve uygulama yapılan bölgedeki yumuşak dokular harekete geçer. Böylelikle incelme ve cildin sıkılaşmasını sağlar.

 

  Lifting uygulaması; aşırı mimik kullanımı sonucu, güneşin ciltteki etkileri gibi nedenlerle ortaya çıkan yumuşak doku sarkmalarını ve kırışıklığı önleyen bir yöntemdir. Ağız, boyun, çene, yanak ve alın bölgesinde bulunan ana kaslarınızı egzersiz yapar gibi çalıştırıp buradaki kasların gerdirilmesini ve güçlenmesini sağlar. Yüz ve çene bölgesinde yeniden yapılanma olur. Yeniden canlı ve genç bir görünüm kazandırır.

  Tripolar ve Multipolar Radyo Frekans başlıkları ile konforlu bölgesel incelme uygulamaları yapma imkanına sahipsiniz.

 

Daha düzgün daha pürüzsüz bir vücuda 

sahip olmak HOBRAZ ile mümkün.

  Tripolar 3 kutuplu radyofrekans yöntemidir. Derinin yağ dokusunu ve alt katmanlarını ısısını yükselterek yağ hücrelerinin küçülmesini sağlar. Bipolar radyofrekansa göre cildin daha derinine inebilmektedir. Cildin yağ dokusuna etki eden teknolojidir.

  Radyofrekans hem yüz hem de vücut bölgesinde kullanılmaktadır. Deri altında bulunan elastin, kollajen ve hücre dışındaki protein liflerini ısıtır. Sıcaklık artışı ile birlikte kollajen lifleri kalınlaşır ve doku kalitesinde artış meydana gelir. Radyo dalgaları vücuttaki sodyum, potasyum, kalsiyum ve magnezyumu harakete geçirerek enerjiyi açığa çıkarır ve ısı ile birlikte kollajen sıkılaşması sağlanır.

  Yaşla veya yanlış beslenmeyle ilgili olarak hacmi büyüyen yağ tabakası, cildin dış yüzeyinde portakal kabuğu görünümü oluşturur. HOBRAZ ile çok kısa sürede daha düzgün daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkün.

blank

RADYO FREKANS TEKNOLOJİSİ  SARKMAYI ENGELLER ,  İNCELTİR VE SIKILAŞTIRIR

Radyo Frekans Zayıflama Cihazı

  Bölgesel zayıflama cihazı ve radyo frekans incelme teknolojisi ile müşterilerinize etkili ve konforlu bir uygulama sunabilirsiniz. Radyofrekans zayıflama makinesi bölgesel incelme uygulamalarına yeni bir soluk getirerek tek seansta dahi gözle görülür sonuçlar sunmaktadır.

  Hobraz Radyofrekans zayıflama cihazı incelme ile ilgili daha doğrusu bölgesel incelme konusunda içerdiği yüksek teknolojik donanımı ve sistemiyle pratik ve etkili bir deneyimi sunarak müşterileriniz için cezbedici bir avantaja sahip olabilirsiniz.