RADYOFREKANS VE VAKUM SİSTEMLERİNİN İNOVATİF BULUŞMASI

Hobraz Plus

  Hobraz Pulse, son teknoliji kullanılarak RF dalgaları ile vakum sisteminin bir araya getirilmesi sonucu doğmuştur. Cildin altına temas ederek kollejen üretimini arttırır ve cilt dokusunu yeniden biçimlendirir. Bu şekilde bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlar.

 

  Yaşın ilermesi, güneş ışınlarının cilde etkisi gibi bir çok etken neticesinde vücudumuzda sarkmalar ve kırışmalar oluşturur. Tamda bu durumda Hobraz Plus devreye girerek RF ve vakum sisteminin ortak etkisi ile vücutta sıkılaşma sağlar ve bölgesel incelmede etkili olur.

 

  Hobraz Plus’ın SMALL, MEDIUM ve LARGE olmak üzere ihtiyaç doğrultusunda kullanabileceğiniz üç başlığı bulunmaktadır. Kol, bacak, karın, basen, kalça, göz çevresi, alın, çene, yanak ve çene altı gibi neredeyse tüm bölgelere uygunlanabilir.

BELİRGİN HATLARA SAHİP PÜRÜZSÜZ BİR 

VÜCUDA MI SAHİP OLMAK İSTİYORSUNUZ? 

ŞÜPHESİZ EN İYİ DESTEKÇİNİZ 

HOBRAZ PLUS OLACAK.

Hobraz Plus Başlık

Radyo Frekans ile Zayıflama

Çağımızda hareketsizlikyaşlılıkgüneş ışınlarının vücut üzerindeki olumsuz etkisidüzensiz beslenmehazır gıdalar ve daha birçok faktör bölgesel yağlanmaselülit ve aşırı kilo gibi sorunları da maalesef beraberinde getirmektedir.

Vücudumuz da beliren bölgesel yağlanma ve selülit sadece estetik anlamda değil aynı zamanda sağlık konusunda da bize olumsuz etkileri mevcuttur.

Radyo Frekans Uygulaması

Hobraz Plus radyo frekans uygulaması selülit tedavisi için mükemmel bir seçimdir. Radyo frekans ile zayıflama ve selülit tedavisi uygulamaları, geliştirilmiş bu cihaz ile birlikte çok daha kolay ve etkili şekilde yapılmaktadır.

Bu teknoloji ile radyo frekans ve vakum sisteminin birleşimi olan uygulama sonucunda pürüzsüz bir cilt ve esnek bir vücuda sahip olabilirsiniz. Farklı başlıkları sayesinde vücudun her bölgesine uygulanabilir.

Cildin altına temas eden rf dalgaları kolejen üretimini arttırarak cilt dokusunun yenilenmesini sağlar. Vakum sistemi de devreye girerek bu etkiyi arttırır. Kısa seanslarda yüksek ve gözle görülür etkisine şahit olacaksınız.

Cihazımızı aldığınız da iki yıllık cihaz garantisinden de yararlanmış olacaksınız. Profesyonel teknik servis ekibimiz yaşanabilecek teknik sorunlara karşı size yardımcı olacak ve işiniz aksamadan hızlı bir şekilde sorununuzu çözeceklerdir.