YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ İLE YENİLENİN

BIG SHAPER NET SONUÇ VERİR

Big Shaper

  Big shaper, Radyo Frekans (RF), kızılötesi, led ve vakum etkilerini kapsayarak birden fazla teknolojiyi barındıran yenilikçi özel bir sistemdir.
Big Shaper; kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu ile cildin ısınmasını sağlayarak, oksijenin hücre içi difüzyonunu artırır.

  

  Yeni vakum teknolojisi ile tasarlanmış silindirleri sayesinde daha güvenli ve etkili enerji akım kabilyetine sahiptir. Bu ayrıcalıkları sayesinde gözle görülür ve sağlıklı şekilde incelme sağlar.

  

  Big Shaper ile bölgesel incelme, selülit azaltma, vücut şekillendirme, kırışıklık giderme, vücut sıkılaştırma ve mekanik masaj uygulamalarının tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

10.4 inç Renkli,akıllı ve dokunmatik ekran ayarı ile kolay kullanım.

  Kavitasyon başlığı; özellikle karın bölgesinde sıkılaşma etkisi çok yüksektir.

  Mekanik masaj başlığı; led, vakum, kızılötesi ışın, radio frekans ve dört yöne hareket edebilen silindir özelliklerini bir arada kullanır.

  Silindirlerin 4 farklı yöne hareket kabileyiti mevcuttur. Sağa-sola, yukarı-aşağı hareketleri sayasinde mükemmel sonuç verir. Bel,karın ve sırt bölgelerinde çok iyi sonuçlar veriri.

  Bipolar başlık (Radyofrekans) Led vakum ve radio frekans teknolojilerini kullanır. Özellikle kol, bacak ve uyluk bölgelerinde etkili olur.

  Vakum başlığı (Radyofrekans) 940nm kızılötesi ışınlı başlıktır. 10mhz radyofrekans göz çevresindeki kırışıklığı gidermek için kullanılır. Radiofrekans başlığın ihtiyacınız doğrultusunda değişebilecek üç faklı ucu vardır.

Big Shaper Başlık

Led Terapi Nedir ?

Led terapi zayıflama ve bölgesel incelme işlemleri için kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Led terapi cihazı kilolu veya selülitli bölgeye ilgili işlemin uygulanarak o bölgedeki yağların yumuşaması ve parçalanmasını sağlamaktadır. Bu şekilde zayıflama ve incelme sürecini hızlandırarak size zaman kazandırır. Bu sistem sadece zayıflama terapisi değil aynı zamanda cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini sağlamaktadır.

Big Shaper Led terapi uygulamasının yanında Radyo FrekansKızılötesi ve Vakum uygulamalarını da içerisinde barındırmaktadır. Çok yönlü bu özelliği sayesinde işletmenize maliyet ve alan açısından tasarruf sağlarken kullanım açısından da bir avantaj sunmaktadır.

Özgün tasarımı ve son teknoloji donanımı ile müşterilerinize sunacağınız uygulama etkisi ve kalitesiyle rakiplerinizden bir adım önde olun.

Bu Profesyonel Makine ile yapabileceğiniz bir takım işlemler şu şekildedir;

Bölgesel incelme ve zayıflama uygulamaları, Selülit azaltmaVücut şekillendirmeKırışıklık gidermeVücut sıkılaştırmaMekanik masaj Uygulaması vs…