BİZ KİMİZ ?

MORMED GROUP

2004 tarihinde Dr. Hüseyin Dağar’ın Medikal estetik tıp alanına adım atmasıyla başlayan hikayemiz ilk meyvesini 2005 yılında güzellik kliniği işletmesiyle vermiş 2007 yılında Özlem Dağar ın güzellik akademisi ile ikinci meyvesini vermiş ve 2008 yılında yerli IPL cihazı üreterek ekipman üretimi konusunda Türkiyede bir öncülüğü başlatmıştır.

2011 yılında İspanyol kozmetik ve mezoterapi ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yapmış ve cihaz yelpazesine zayıflama ve cilt bakım cihazlarını ekleyerek salonların ihtiyaç duyacağı cihaz ve tecrübeye olan ihtiyacı tam olarak karşılamaya aday hale gelmiştir. Güzellik sektöründe edindiği salon ve klinik işletmeciliği, eğitim, üretim, ithalat, kozmetik tecrübelerini tümünü layıkıyla yapan Mormed edindiği bu tecrübeyi tüm paydaşlarına aktarmaktan çekinmemektedir.

Mormed temel olarak müşterilerinin kazanmasına odaklanarak büyüme yolunu seçmiş onu kendi ortağı olarak gören aynı zamanda onun problemlerini kendi problemi olarak gören onun kazanmasını kendi kazancı bilen bir hizmet anlayışına sahiptir. Kurulduktan beri tek reklam kaynağı ve büyüme iksiride budur.

Yaşadığımız ürettiğimiz vatanımıza ekonomik olarak ciddi katkı sunmayı, ülkemizin itibarlı kuruluşları arasında yer almayı hedefliyoruz. Geride bıraktığımız yılların verdiği birikim ve tecrübeyi ürettiğimiz teknolojiye aktararak ülkemizin kalkınması adına büyük bir ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürdük sürdürüyoruz. Şimdi Ülkemizde’ki medikal estetik sektörünün lideri olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Mormed ürettiği ürünleri ve markaları tüm dünyaya temsilcilikleri vasıtasıyla satarak bu ülkeye olan manevi borcunu ödemektedir.

Mormed markası olan Phanes Laser, Alex, Magic Eis, Red Shine, HydrOxyPeel, Shape Sculpture, Striaoff ile globalleşen dünyadaki konumunu ve hedeflerini belirlemiş, her geçen gün Ar-Ge çalışmalarına hız katarak ürettiği farklı teknolojiler ile sektöre katma değer ve istihdam kazandırmaya devam etmektedir. Uzun yıllar büyük bir özveri ile devam eden çalışmalarımızın sonucunda farklı, yenilikçi, değer katan sistemleri üretmeye devam edeceğiz.

Sektörde’ki liderliğin vermiş olduğu sorumuluklar ile birlikte Mormed olarak; satış sonrası kesintisiz teknik destek ve profesyonel eğitmenler eşliğinde hem müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veriyor hemde işletme dostu cihazlarımızla daha etkili daha az sarflı uygulama yapılmasına yardımcı oluyoruz.

Sizide bu harika ailemizin bir parçası olarak görmekten mutlu olacağız.

Dr. Hüseyin Dağar - Özlem Dağar