BÖLGESEL İNCELME SELÜLİT AZALTMA VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

 

 

Big Shaper; Bi-Polar Radyo Frekansı (RF), kızıl ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini kapsayan, içerisinde farklı sistemleri barındıran kişinin ihtiyaçlarına göre uygulanan özel bir teknolojidir.

Big Shaper; kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu ile cildin ısınmasını sağlayarak, oksijenin hücre içi difüzyonunu artırıyor.

Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek daha güvenli ve etkin enerji aktarımı sağlanıyor.

Böylelikle kısa sürede hızlı sonuçlar alınır, vücudun sağlıklı ve gözle görülür bir şekilde incelmesi sağlanır.

Bölgesel incelme, selülit azaltma, vücut şekillendirme, yüz germe, vücut sıkılaştırma doku iyileştirme, mekanik masaj, dudak ve göz kontürü

NASIL ÇALIŞIR ?

Bi-Polar Radyofrekans (RF), Kızılötesi Işık Enerjisi (Infrared), ayrıca Vakum, Mekanik Masaj ve motorlu silindirler bir arada çalışır. Makanik Masaj Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleri güvenli ve verimli ısı enerjisi sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlar. Big Shaper net sonuçlar verir, metabolizmayı hızlandırır, lenfatik drenaj sağlar ve vücuttaki yağ hücrelerinin boyutunu küçültür.

ROLL’Up, ROLL’Down, ROLL’In ve ROLL’Out: dört şekilde yuvarlanma yönleri ile çalışan motorlu silindirler ile kullanım kolaylığı sağlar.

Roll Up silindir hareketi yoğun yağ birikimini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Roll’In hareketi kan ve lenfatik dolaşımını canlandırmak ve yağ yakımını etkinleştirmek içindir. Roll’Out ve Roll’Down silindir hareketleri ise aynı zamanda Mekanik Masaj hareketleridir ve kollajen yapımını ve elastin üretimini artırır aynı zaman- da da cildi sıkılaştırır.