İĞNELİ FRAKSİYONEL RF

İĞNELİ FRAKSİYONEL RF ile akne izleri ve çatlaklarda da başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Radyo dalgalarının fraksiyonel lazer tekniği baz alınarak cilt yüzeyine etki etmeden direkt cilt altına ulaşabilen bir teknolojidir.

İğneli Fraksiyonel + RF yönteminde mikro iğnelerle ciltte küçük delikler açarak cildin bunları onarması ve ciltte yenilenme yapması sağlanır. Aynı zamanda cilt altına verilen radyofrekans enerjisi cildi ısıtır. Isınmanın etkisi kollajen lifler kısalarak cildin toparlanma ve sıkılaşmasını sağlanır. Ayrıca ısı etkisi ile kollajen sentezi uyarılarak zamanla ciltte onarılma ve yenilenme sağlanır.

 

EKO HİFU

Odaklanmış ultrasound teknolojisi ile ameliyatsız cilt ve yüz germe uygulaması yapabilen masaüstü ve kullanımı kolay. Eko Hifu non-invasiv bir işlemdir. Ciltteki kollajen sentezini artırarak cilt yüzeyini yeniler ve kırışıklıkları azaltır.

 

FOAM TERAPİ

Atmosferden elde edilen doğal oksijeni, cildin tazelenmesi, sıkılaşması ve daha pürüzsüz, canlı ve berrak olmasını yardımcı olmaktadır. Vücutta bulunan akne, sivilce ve siyah nokta gibi problemler, oksijen terapi uygulamasının yağ salınımını dengelemesini ortadan kalkar.

 

FOAM TERAPİ

Uygulandığı bölgede ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharını yüksek enerji ile plazma haline dönüştürerek etki eder. Etkileşim sonucu oluşturduğu iyon bulutu, cilt yüzeyini etkiler ve çok hızlı olarak yenilenme sağlar. Plazma Pen enerjisi ile cilt temizleme-yenileme ve non-invaziv uygulamaların gerçekleştirilmesini mümkün kılmaktadır.